TTNET’den Fukara-Net – Ucuz İnternet Paketi

Dar gelirli aileler için hazırlanan bu internet paketi ile çok ucuza internet kullanılabilecek. Bu tarife dar gelirli ya da interneti çok az kullanan aileler için oldukça uygun.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım geçtiğimiz günlerde, “Türkiye’de herkes internet okuru olacak” demişti. Şimdi ise somut bir çalışmaya adım atıldı ve 50 ilde internet kullanımını yaygınlaştırmayı, toplumun geniş kesimini internetle tanıştırmayı amaçlayan “internet paketi” geliştirdi. Tarife onay için, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na (BTK) gönderilmişti Ve önceki gün bu paket onaylandı. 512 Kbps hızında internet, 512 MB kotalı bu tarifenin fiyatının yaklaşık 5-6 TL civarında olması bekleniyor. Kurul yetkililerin paket fiyatı için açıklaması ise şöyle:

Onaylanan tarife, Türk Telekom’un toptan satış fiyat. Telekom, internet servis sağlayıcılara bu tarifeden satış yapacak. Servis sağlayıcılar da bunu kullanıcılara sunacak. Sosyal paket, diğer tarifelere göre çok ucuz olacak

[ad]

En kısa zamanda hayatımıza girmesi dileğiyle..

TTNET’den Fukara-Net – Ucuz İnternet Paketi” için bir yorum

  • 26 Eylül 2009 tarihinde, saat 15:29
    Permalink

    Güzel bir tarife umarım hedeflerine ulaşırlar. Ülkemiz artık adam gibi gelişiyor. TTNet özel bir firma oldu ama eskisinden daha geniş bir hizmeti var. Zaten değer olarak azaldı. iyi ki satılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.