Samsung Galaxy S5 Çıkış tarihi

Elektronik eşya devi Samsung’un yeni cep telefonu Galaxy S5’in çıkış tarihi hakkında bilgiler vereceğiz. Bilindiği üzere dünyada en çok satan marka ünvanını elinde tutan Samsung’un yeni çıkaracağı Galaxy S5 oyuncağını çok seveceksiniz.

galaxy s5 çıkış tarihi

Samsung geleneği bozmuyor ve S3, S4 cihazlarıda piyasaya sürdüğü tarihlerle aşağı yukarı aynı. Elimize geçen resim yukarda gördüğünüz cihazdır. Tabiki %100 yukardaki cihazın olduğu tartışılır çünkü gelen bilgilerde net olarak cihazın bu olduğu belli değil. Ama yinede diğer Galaxy modellerine göre daha yenilikçi ve alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olduğunu kabul etmek gerekir.

Samsung yetkililerinin açıklamalarına göre Samsung Galaxy S5 Mart veya Nisan ayında piyasaya süreceklerini belirtti. Uzun zamandır Güney Kore‘nin teknoloji devlerinden bu açıklama kullanıcılar tarafından dört gözle beklenmekteydi.

Yeni Galaxy S5 ile beraberinde bir sürpriz daha sizleri bekliyor gibi cihazla beraber geliştirilen yeni Galaxy Gear 2 akıllı saatide satışa sunulması planlanırken kullanıcıyı daha bir çok sürprizinde beklediğini söylemek gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.