Ünlülerin saçını çıkaran NanoHair

Son yıllarda oldukça revaçta olan saç ektirme yönteminin pabucunu dama atacak bir ürün olduğu söylenen NanoHair adlı ürün yabancı ünlüler tarafından kullanılan ve oldukça memnun olduklarını aktardılar. Bu ürün Türkiye’de pek hoş karşılanmadı.

saç

Saç ekim merkezlerini oldukça rahatsız eden bu ürün, işlerinin azalacağı sıkıntısından yakınmaktadırlar. NanoHair’in Türkiye’ye girişini engellemeye çalışan saç ekim merkezleri uzunca bir sürede bunu başarmışlardır. Yeni yeni piyasada adı duyulmaya başlanan bu ürün kullanıcıların bir hayli hoşlarına gittiği söylemektedirler.

Bir ayda 17000 saç tel, çıkardığı söylenen NanoHair adete ameliyat masasında saç ektirmek isteyenleri geri çevirdi. Dile kolay 17000 adet saç teli demek kelliğe son demektir.

Amerika’da satış rekorları kıran bu ürün halk tarafından vazgeçilmez olduğu söylenmektedir. Bir çok hatırı sayılır firmanın patentini alabilmek için Milyar Dolarlar teklif ettikleri fakat firma yönetimi bunu teklifi geri çevirmiştir.

Ünlü futbolculardan olan Wayne Rooney de bu ürünün denemesini yapan ünlülerdendir. Hollywood yıldızlarından olan Nicola Cage ve John Travolta gibi ünlü oyuncular üzerindede bu ürün denenmiş ve 30 günde 17000 saç teli çıkardığı kanıtlanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.