John Guidetti Fenerbahçe’ye Geliyor iddiaları!

Son günlerin konuşulan ismi Manchester City oyuncusu John Guidetti Fenerbahçe’ye transferi iddia ediliyor. Bazı haberlere göre İngilizler itiraf etti başlığında söylentileri doğruluyor.

john guıdetti

Manchester City’li golcü Fenerbahçe ile adı anılmaya başlanmışken İngiliz basınında yer alan habere göre, sezon sonu için Fenerbahçe transfer için girişimlerde bulunduğunu yazmış ve söylentiler gerçeklik kazanmıştır. Şuan Stoke City’de kiralık oynayan John Guidetti herhangi bir açıklamada bulunmazken Fenerbahçe dışında birkaç talibi daha olduğu ortaya çıktı.

Manchester City yönetiminin açıklamaları, ihtimalleride güçlendirmiş bulunuyor. Jhon Guidetti’nin takımda süre almasının zor olduğunu ve forma şansı bulacağı başka bir takıma transferinin olacağı açıklamalarını yapmış ve ardından bir kaç takımın John’a ilgisi olduğunu Türkiye’den Fenerbahçe’nin de bu takımlar arasından olduğunu bildirmiştir.

John Guidetti 21 yaşında İsveçli forvet oyuncusudur. Fenerbahçe forvetine de yakışacağı içten bile değildir. Taraftar sezon sonunu sabırsızlık la beklerken gözler yönetime çevrilmiş durumda net bir açıklama beklenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.