İphone arama engelleme programı

Bazı durumlarda telefonlarımızı kullanarak bizi aramasınız istemediğimiz kişileri ya telefon numaralarını engelleme ihtiyacı duyabiliriz. İphone numara engelleme nasıl yapılır?

Mevcut İphone’unuza IBLACKLIST isimli uyugulamayı yükleyerek sizi aramasını istemediğiniz numaraları bu uygulama sayesinde engellemeniz mümkündür.

Uygulamayı İphone’unuza yükledikten sonra yine programı açarak ilk olarak Active Mode alıyorsunuz / Enabled seçeneğini ON yapıyorsunuz.

Daha biraz alt kısımda Kırmızı seçeneği olan Blacklist’e basarak sizi aramasını istemediğiniz kişileri telefon rehberinden seçiyorsunuz. Hepsi bu kadar.

İphone arama engelleme, iphone arama engelleme şifresi, iphone ile arayanları engelleme, iphone numara engelleme, iphone ile numara engelleme

İphone arama engelleme programı” için 3 yorum

 • 3 Eylül 2012 tarihinde, saat 17:50
  Permalink

  numara engellemede en iyi uygulama nedir lütfen acil cvp bekliyorum

 • 7 Ağustos 2012 tarihinde, saat 16:03
  Permalink

  Bu uygulamanın hem paralısı var hem ücretsizi bunun ücretsizini yükleyemiyorum çünkü güvenemedim Çince veya Japonca yazılar var. Ücretlisinede şu yönden güvenemedim ödeme nasıl yapalıyor ve diyelim ki Türk parasıyla 2 tl ama bu gerçekten 2 tl mi? Fazlada başka ücretler alınıyor mu? Bu sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum biraz acil.

 • 16 Haziran 2012 tarihinde, saat 03:24
  Permalink

  nasil engeliye bilirim gelen aramayi tsk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.