Zlatan İbrahimoviç Galatasaray’a Geliyor?

Dünya yıldızı Drogba’nın ardından Dünya’nın en iyi futbolcularından Zlatan İbrahimoviç Galatasaray’a geleceği söylentileri taraftarları bir hayli heyecanlandırmış görünüyor.

Zlatan ibrahimoviç

Yıldız futbolcu Drogba’da gelmez demişlerdi fakat GS yönetiminin yoğun çabasının ardından istediklerini almış ve Drogba’yı kadrosuna GS kadrosuna katmışlardı. Yeni söylentilerden olan sezon sonuna Drogba’nın da gönderileceği söylentileri taraftarlar arasında tartışma nedeni olmuştur. Bu yüzden Drogba’nın performansının düşme sebebini ise yönetim yalanlamıştır.

Drogba’nın sözleşmesinin bitmesi üzerine İbrahimoviç’in GS’ya gelme söylentileride gerçeklik kazanmıştır. Türkiye’nin önde gelen şirketleri de İbrahimoviç’in gelmesi halinde sponsor olacaklarını belirtilirken İbrahimoviçin gelme ihtimalide artmış bulunuyor. Galatasaray Başkanı Ünal AYSAL, İBAHİMOVİÇ’in gelme konusunda gereken fedakarlığı yapacağı bir gerçektir.

Zlatan İbrahimoviç’inde Türkiye’ye gelme konusuna sıcak baktığı ve Fransa’da futbolculardan alınan yüksek vergilerden dolayı bir kat daha Türkiye’ye gelme ihtimalinin yüksek olduğu belirtilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.