Erkeklerin Kadından Hoşlanma Belirtileri

Kadınlar Dikkat Bu Yazımız Sizin İçin.

Her kadın merak eder acaba bu erkek benden hoşlanıyor mu ? Hoşlandığını nasıl anlarım. 6 Adımda bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarsınız bunu anlatacağız.

Erkekler hoşlandığı kadınlara genelde kaçamak gözlerler bakarlar. Yani Çapkın diye tabir edilen erkeğin bakışlarından size karşı ne hissetiğini anlamak çok zordur. Kadınları çabuk etkileyen bu erkeklere hemen kanmamanızı tavsiye ederiz. Çapkın erkekler net bakarlar, gözlerini size sabitlerler ve ayrıca mimikleriyle romantik bir erkek olmya çalışırlar.

Gerçekten hoşlanan bir erkek, çekingen bakar. Yani bakmaya cesaret bile demez. Şimdi bakışlardaki püf noktaya gelelim. Erkeğe gözlerinin dikin ve sürekli bakın. Sizden göslerini çekiyor mu çekmiyor mu ? Eğer birşey konuşmuyorsanız ve ortalama 5 saniye içerisinde gözlerini sizden çekip nereye bakacağanda tereddüt yaşıyorsa o erkek sizden hoşlanıyordur.

Konuşmadanda anlayabilirsiniz. Sizinle ilgili birsürü soru soruyorsa bu erkek sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek istiyordur.

Hoşlanan bir erkek kadını sözleriyle etkilemeye çalışır. Yani sürekli iltifat eder. Eğer espirili bir erkekse etkileme konusunda oldukça şanslıdır. Erkeklere bir tüyo verelim bazı kadınlar sohbeti güzel espirili erkeklerden hoşlanıyorlar.

Jest ve Mimiklerden Nasıl Anlaşılır ?

Hoşalanan bir erkek sözlerin ve bakışların yanı sıra jest ve mimikler ilede kibar ve hoş görünmeye çalışır. Hoşlanan bir erkek sürekli sizin karşınıza çıkar. Siz yanındayken devamlı yüzünde bir gülümseme ifadesi vardır. Hoşlanan bir erkekde en belirgin mimik işareti budur.
Sürekli Telefona Mesaj Gelmesi

Bir erkek size durmadan, sürekli ve bıkmadan mesaj gönderiyorsa sizden hoşlanıyordur. Ama nasıl açılacağanı bilmiyordur.
Ve Son Olarak Çiçekler
Hemen hemen her kadın çiçekten çok hoşlanır. Eğer herhangi bir erkekten yokyere bir çiçek geldiyse o kişi sizi etkilemeye çalışıyordur.

6 Comments

 1. Yeşim 23 Ağustos 2014 17:25

  Çok saolun benim hoşlandgm birisi var cok bakyor bna sürekli msj atyor

 2. om8bh 20 Temmuz 2014 16:17

  erkek kadını nasıl etkilimeye çalışır

 3. elif 25 Haziran 2013 22:23

  bencede cok iyi anlatmislar. okullar acilinca cok isime yarayacak. cunki hoslandigim erkek okuldan birisi. kendisinden cok hoslaniyorum ama galiba kendisi bilmiyor onun gozlerine cok dikkat edicem bakicam bana nasil bakdigina. kendi adima bu tavsiyeler icin tesekkur ediyorum ama asil sorun okul acilana kadar zamanin nasil gececegi…

 4. sanem çelik 21 Şubat 2013 15:32

  çok işime yardı sağolun

  http://WebSitesi

 5. senem aysoy 20 Ağustos 2012 20:18

  çok güzel belirtiler

 6. hacer evren 9 Haziran 2011 18:06

  cok sağolun yardımınzz için =)

Bir Cevap Yazın

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>