Bebeğin Erkek Olması İçin Neler Yapılmalı

Bebek yapmaya karar vermeden önce bebek cinsiyetini belirlemek için doğal yöntemler ile şansınızı arttırabilirisiniz. Genelde çiftler erkek bebek isterler. Bunu yapmak için ise
Sekse başlamadan önce erkeğin sperm sayısının artması gerekiyor. Bunu yapmak içinde erkek bir süre bol pantolon giymeli ve hemen hemen hergün soğuk su ile erkeklik organını silmesi gerekiyor. Bu yöntem erkeğin sperm sayısını arttıracaktır. Böylece bebeğin erkek olma ihtimali yükselebilir.

Cinsel ilişki esnasında köpekleme pozisyonu tercih edilmeli ve ilk önce kadının orgazm olması gerekiyor. Cinsel ilişki için en iyi zaman ise adetten sonraki hafta olduğunu unutmayın.

Ayrıca erkek bebek için et tüketiminizi arttırın. Tuzlu kuruyemişler ve cips tüketebilirsiniz. Erkekler bol bol soda içebilir.

Bunlara ek olarak sevişmeden sonra bir süre yataktan kadın yataktan kalkmamalıdır. Cinsel ilişkinin ayakta olması erkek çocuk için en iyi yollardan birisidr. Cinsel ilişkide erkek istekli ve aktifse erkek çocuk olma ihtimali daha yüksektir. Bebek yapma fikri babadan gelmişse erkek çocuk olma olasılığı yüksektir.

Kaynak: buyutec.net

4 Comments

 1. mehemmet 5 Mart 2014 22:31

  Bebeğin erkek veya kız olması tamamen babadan alacağı kromozoma bağlı. Yani annenin bunda herhangi bir rolü yok. Ayrıca kısmet yahu, hayırlısı olsun demek varken. :)

 2. Anonim 5 Mart 2014 17:27

  bebeğim tek çocuk olsun

 3. Bilgispot_Editör_Cellmon 5 Mart 2014 00:48

  Araştırmamızda bununla ilgili bir habere rastlamadık. Uygulanmaması önerilir.

 4. Anonim 4 Mart 2014 19:50

  erkek çocuk istiyorum mantar ilacı kulanırsam çocuk erkek olur diyorlar dorumu acaba

Bir Cevap Yazın

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>