Evden eve nakliyat

Kayseri firması olduğunu iddia eden ve bizimle iletişim kuran Avcılar nakliyat, içerikten rahatsız olmuş olacak ki kaldırılmasını talep etti. Bu konudaki alınan mesajı konu altındaki yorumlardan okuyabilirsiniz. Sitenin eski sahibi tarafından yazılmış bir konuydu.

Bizimle her ne kadar ilgisi olmasada sanıyorum arkadaşım bu konuda biraz dertliymiş. Yazdıkları da şirketi rahatsız etmiş anlaşılan. Herhangi bir şey eklemeye gerek yok. Bahsi geçen firmayı ve kabiliyetlerini tanımıyorum. Ancak içerik kaldırılması noktasında üslup bu şekildedir. Yorumu atan kişinin şirket sorumlusu olduğunu bile araştırma gereği duymadık. Sanıyorum böylesi daha iyi bile oldu. Sonuçta sikayetvar.com isimli bir websitesi daha var. Burada olmazsa orada olumlu/olumsuz dönüş alabileceklerdir.

Ziyaretçilerimize içeriği kaldırma nedenimizi duyurmuş olalım…

Evden eve nakliyat” için 3 yorum

 • 10 Ocak 2014 tarihinde, saat 20:00
  Permalink

  İçerik kaldırıldı. Sanıyorum kullanıcılar bu konuda kendi kararlarını verebileceklerdir. Şikayete konu olan korsan şirketse, dikkatli olunmasını ve gerçek firmanın bilgilendirilmesini arzu ediyoruz.

 • 10 Ocak 2014 tarihinde, saat 16:07
  Permalink

  Sayın site yönetimiz;
  Avcılar Evden eve Nakliyat Kayseri merkezli bir firma olup her zaman verdiği sözlerin arkasında duran bir şirket olarak bilinmektedir. İstanbul ve çevre İllerde Avcılar Nakliyat adıyla Müşterilerimize mağdur eden korsan firmaları uyarırken Avcılar Nakliyat ismine zarar verdiğinizin de altını çizmek isterim. Avcılar Evden eve Nakliyat olarak site yönetiminizi uyarıyoruz. Müşteri bilgilendirmek için yazmış olduğunuz bu makalenin kaldırılmasını rica ediyoruz. Aksi taktirde Avcılar Evden eve Nakliyat olarak Hakkımızı Hukuksal yollar ile kazanmak için vereceğimiz mücadeleye şahitlik edersiniz. Yapmış olduğumuz bu uyarıyı göz önüne alarak bu tanıtım yazısını kaldırmanızı temenni ederiz.

 • 28 Temmuz 2013 tarihinde, saat 13:18
  Permalink

  arkadaşlar

  burda bir yanlışlık var şikayet etmek istediğiniz firmanın hangi ilde bulunduğuna dikkat ederseniz memnun oluruz bu yazılan avcılar nakliyat hakkındaki şikayetleri kabul etmiyorum derhal ilininb eklenmesini istyom..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.