Geçici Dövme Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bayanlar ve erkekler arasında moda olan geçici dövmeler her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır. Genç yaşlardaki kişilerin tercih ettiği geçici dövmeler, son yıllarda herkes tarafından sevilerek, vücutlarında istedikleri yere, istedikleri modelde dövme yaptırılabilmektedir.

Sevdiğiniz desenlerin vücudunuzun istediğiniz yerine geçici yâda kalıcı dövme yaptırılması sizlerin isteğine bağlı olmaktadır. Geçici dövme, kalıcı dövmeye oranla daha fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise yaptırılan dövmenin sürekli vücutta kalmasının istenmemesidir.

Geçici dövme kalıcı dövmeye göre daha kolay uygulanabilmekte ve aynı oranda görsellik sağlamaktadır. Geçici dövmeleri her an yaptırabilme imkânına sahip olabilirsiniz, ama yaz tatillerinde farklılık yapmak isteyen kişiler daha fazla tercih etmektedirler. İstedikleri desen ve modelde geçici dövme yaptırabilme imkânına sahip olabilmektedirler.

Geçici dövme hakkında bilinmesi gereken en önemli detay ise içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır, bu yüzden cildinizde herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Hassas cilde sahip kişiler dövme yaptırmak istediklerinde cildine zarar verip, vermediğini sürekli merak etmektedirler, geçici dövme ciltte hiçbir sorun yaratmamakta, bir süre sonra cildinizden yok olmaktadır.

Geçici dövme yapılırken Hint kınası ile istediğiniz desenin vücudunuzun istediğiniz bölgesine rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız geçici dövme 10 güne kadar cildinizde kalabilmektedir. Geçici dövmeler birkaç gün sonra su ile temasında ilk günkü gibi koyu bir renkte değil, daha soluk bir renkte olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.