2016 Model VW Jetta GLI

2016 Model VW Jetta GLI sahibi olmak ister misiniz? 2016 Model VW Jetta GLI artık yeni sahibine kavuşmak için Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. Volkswagen araçların ülkemiz iç pazarında önemli bir yer bulması ile beraber gerek yaygın servis ağı gerek ise kolayca erişim sağlayabiliyor olduğumuz yedek parçalar beklentilerimizi karşılayacak niteliklerdedir. Volkswagen araçların satın alınması da satılması da ikinci el pazarında aktif bir yere sahip olduğunu gösteriyor. Volkswagen Jetta GLI ile beraber yepyeni bir görünüm elde edilmiş ve bodur bir arka tasarıma yer verilmiş.

GTI serisinin bir üst modeli olarak görülmekte olan GLI modeli ile berber yenileme düşünen insanlar için birincil seçenekler arasında yer alması bekleniyor. Ön ızgara takımlarında bal peteği görünümü elde edilmiş olan GLI modelinde hava yastıklarının bir önceki GTI modeli ile neredeyse bire bir olduğunu söyleyebiliriz. Ön tampona yerleştirilmiş olan si farlarını yanında hava kanallarına yer verilmiş ve bu kanallarında GTI ile neredeyse aynı görünüme sahip olduğunu söylemek gerek.

2016 Model VW Jetta GLI (1)

Çok zarif bir görünüme sahip olan bu yeni model için daha güçlü bir motor ve çok daha güçlü bir teknolojinin ön plana çıkarılmış olduğu aşikârdır. Sedan konsepte sahip olan bu araç turbo dört motora sahiptir. Mevsimlik lastikleri ile beraber sarılı bir şekilde teslimatlar beklenmektedir. Onun en temel özelliği ağır darbelere karşı koruyucu güçlü bir mekanizma oluşturulmasını sağlamak ve güvenliği üst düzeyde tutulmasını sağlamak olmuş.

VW Jetta GLI Sportif bir araç isteyenler için, etkileyici bir seçenek;
Spor bir araç tercih edecek olan bireylerin gözdesi haline gelen Volkswagen Jetta GLI modeli ile beraber 2 litre TSI motora yer verilmiş olması ve 210 hp olması insanları cezbeden noktalar arasında yer alıyor. Volkswagen Jetta GLI modeli ile beraber harika süspansiyonlara yer verilmiş ve tam 18 inç değerinde yıldız jant takımı tercih edilmiş.

Volkswagen Jetta GLI 16 model aracın içeriğinde yer alan yeni nesil bir sistem olması insanları rahatlatacaktır. Car-Net olarak tanımlanmış olan VW Mib 2 adında dikkat çeken özelliklerin her birini içeriğinde barındırıyor olması insanları etkilemektedir. Epey dolu bir yapıya sahip olan bu araç üzerinde panaromik bir yapıya sahip olan cam tavana da yer verilmiş olması sportif araç grubunda yer almasını sağlayan en önemli etkenlerden biri olarak görünmektedir.

VW Jetta GLI iç donanımlarını inceleyelim;
2016 model Volkswagen Jetta GLI ile beraber led stop grubuna yer verilmiş olması çok zarif bir görünüm elde edilmesini sağlamıştır. Volkswagen Jetta GLI için Xenon farlara yer verilmiş olması, kör noktalar için iyi bir uyarı sistemine yer verilmiş olması ve bunun gibi birçok opsiyonel özelliği içeriğinde barındırıyor olması insanlar için tercih sebebi olmasını sağlamıştır. Etkileyici bir iç tasarıma sahip olan JETTA GLI modeli artık alıcısıyla buluşmayı bekliyor.

2016 Model Jetta GLI fiyatı
1.4 Litre olupta 160 beygirlik en dolu modeli satın almak isteyen bireyler maalesef KDV ve ÖTV işin içine girdiği için 80 Bin Türk Lirası gibi bir rakamı gözden çıkarmak durumunda olacak ki Türkiye standartlarında böyle bir araç için gerçekten buna değer. Volkswagen Jetta GLI modelinin fiyatı ise henüz belli olmasa bile 1.4 160 beygir en dolu modele göre yaklaşık olarak iki katı ya da yakın değerlerde olması bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.