YouTube Videolarını Arka Planda Çalıştırmak

YouTube artık eski YouTube değil. Hem ondan bilgiye kısa yoldan ulaşıyor hem de çoğu zaman eğlenceli vakit geçiriyoruz. Ayrıca YouTube’un artık günümüzde en etkili müzik platformlarından biri haline geldiğinin de altını çizmek gerekiyor. Öncelikle YouTube bize neden arkaplanda müzikleri dinleme veya videoları dinleme izni vermiyor ona kısaca bir değinelim. Kısa süre önce YouTube aylığı 10 Dolar ücrete denk gelen yeni bir girişime imza attı. Bu girişim sonucunda da artık müzikleri arkaplanda dinlememize izin vermiyor. Tabii aylık 10 dolar verip sürekli olarak YouTube Music Key’i kullanırsak o zaman iş değişiyor. Bir de müzikleri android cihazımız üzerinden kolaylıkla arkplanda dinlememize yardımcı olan bir yöntem var. Bu yazımızda da bu yöntemi konu edineceğiz.

Aylık 10 Dolar vermek istemiyorsanız bu basit yöntem sayesinde kolaylıkla Android cihazlarınızda arka planda istediğiniz içeriği oynatabilirsiniz. Öncelikle Google Play Store’a giriş yapın ve ardından AudioPocket isimli uygulamayı indirin.

audiopocket

Bu uygulamayı indirdikten sonra YouTube’a giriş yapıp oynatmak istediğiniz videoyu başlatın. Yukarı kısımda yer alan paylaş butonuna basın ve arından AudioPocket uygulamanızı seçin.

android youtube muzik oynatma

AudioPocket’i seçtikten hemen birkaç saniye sonra cihazınızın arka planından videonun oynadığını göreceksiniz. Bildirim merkezine baktığınızda ise AudioPocket sizin için kolay ve anlaşılabilir bir müzik kontrol paneli sunacak. Bu yöntem ile istediğiniz tüm YouTube video ve müziklerini sorunsuz şekilde arka planda oynatabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.