iPhone 6 gördüklerimizden çok daha farklı bir cihaz olabilir

Eskiden internet dünyası üzerinde iPhone’lara dahil onlarca farklı resim ve görsel görürdük, bunun yanı sıra elbette geliştirilmiş özellikler vs. çok iddialı başlıklar hem bizim medyamızda hem de uluslararası medyada oldukça popülerdi. Bu başlıkların hepsini okurduk ve ardından Apple karşımıza bize gösterilenlerden çok daha farklı bir cihaz ile birlikte gelirdi. Fakat özellikle son birkaç yıldır artık internet söylentileri gerçek çıkmaya başladı. Özellikle de iPhone 5C için yayınlanmış olan kalıplar bugünün tasarımının birebir aynısıydı.

iphone 6

Ee, bu kadar söylentiler çıkmaya başlayınca haliyle artık Apple markasının severleri de bu haberleri takip ediyor. Şimdiye kadar da iPhone 6 ile ilgili karşımıza onlarca görsel çıkarıldı ve onlarca örnek sunuldu fakat Nikkei ve diğer birçok önemli bilgi sağlayan kaynaklara göre Apple bizlere bir sürpriz yaparak şimdiye kadar göstermiş olduğu tasarımlardan tamamen benzersiz bir ürün ortaya çıkartabilir.

Özellikle yeni söylentilere göre iPhone 6’nın oval bir tasarımı olabilme ihtimali söz konusu ve bu söylenti birçok kişi tarafından da doğru kabul ediliyor. Elbette, yeni bir modelin tanıtımı çıkana kadar ne söylersek söyleyelim hepsi boş olacak, iyisi mi biraz daha dişimizi sıkalım ve Apple’ın yine bizi şaşırtmasını bekleyelim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.