Samsung Galaxy S5 İncelemesi

SAMSUNG akıllı telefonun çok daha üzerinde olan ve son yıllarda sevenlerine güzel telefonları tasarlayarak üreten GALAXY modelleri dünya çapında gözde olmaya başlamıştır. Akıllı telefonun daha kapasiteli ve teknik özellik olarak harika dijital kullanımı sunması bakımından kullanıcılarına daha ileri düzeyde kullanımı da sunmaktadır. GALAXY S5 serisine baktığımı zaman, gerçekten daha iyi dizayn ve kullanım bakımından teknik özellikleri bir arada bulunduran özellikleriyle hayranlarına çok daha iyi düzeyde kullanım imkanı vermektedir.

Şimdi bu süper tasarıma sahip olan modeli yakından inceleyelim ;

samsung galaxy s5

TASARIM

Tasarım olarak diğer modellerine göre daha ince şekilde dizayna sahip olması gerçekten sevenlerine güzel bir tasarım olarak sunulmaktadır. Modelde, renk olarak iki renk yani “Siyah ve Beyaz” renklerin hakim olması ayrıca güzellik sunmaktadır. Tasarım olarak iki renk kapsamında canlı yani parlak renk biçiminde dizayn edilmesi de ayrıca önemlidir. Gayet ince olmasının yanında tutuş bakımından mükemmel bir kolaylık sunması da ayrıca önemlidir.

samsung galaxy s5 uygulamalar

Uygulama Özellikleri

S5 modelinde daha güçlü özelliklerle beraber , Uygulama olarak da birçok kolaylık bu modelde artık sağlanmaktadır. Kamera özelliği olarak diğer modellerine göre baktığımız zaman çok daha zeki bir biçimde anlık görüntüleri yakalama ve daha net biçimde kaydetme özelliği de bu model de mevcuttur. 16MP özelliğe kadar çıkması ve harici olarak bünyesinde bulunan “Selective FOCUS” teknik özelliği bakımından resim çekme de üzerine yoktur. Her türlü manzara yada karışık olan renk tonlarını dahi kolayca çeken bu model de son zamanların en dikkat çeken Kamera özelliği mevcuttur.

GALAXY S5 modeli özel bir tekniğe sahip olması bakımından, çocuklar için düşünülmüş kolay kullanma özelliği sayesinde de bu alanda büyüklere kolaylık sunmaktadır. Çocuklar için telefon içinde kitleme ve çocukların daha rahat kullanım yapmaları için özel teknik uygulamasını da sokmaktadır.

samsung galaxy s5 teknik özellikleri

Teknik Özellikleri

SAMSUNG GALAXY S5 modelinde çok daha rahat bir kullanım ve Uygulama bakımından diğer modellere göre çok daha teknik kapasitesinde ilkleri yaşatan bir model artık sizlerle buluşmaktadır. ANDROİD özelliğiyle beraber diğer modellere göre daha hızlı bir şekilde uygulamaları oynatan ve bu sayede teknik açıdan çok daha ilgi gören bir kullanım tarzını yansıtan model farkı artık S5 farkıyla sizleri büyülemeye devam etmektedir. Aynı zamanda, “Kalp Ritmini Ölçme” özelliğine sahip olan tek tuş kullanma teknik özelliğinin de sizler içim gerçekten muazzam bir özellik olduğu elbette kesindir.

İnternet Hızı olarak çok daha hızlı sayfalar  arası geçiş ve istediğiniz siteye anında erişme kapasitesi de bu modeli hız özelliğin de artık mevcuttur. Aynı zamanda İnternette gezinmeniz de donma gibi yavaşlama olaylarını da sizlere asla yaşatmayan bu model sayesinde telefon kullanma farkınız sizleri her fırsatta etkileyecektir.Amiral gemi olarak adlandırılan bu modelde, artık düzenli bir şekilde aksaklık yaşamayarak telefon hızının kat kat daha üzerinde modeli kullanmış olacaksınız.

Su geçirmez özelliğine de sahip olan bu modelde, her hangi bir suyla temas yada yanlışlıkla suya düşürme gibi durumları yaşamanız da asla korkmanız gerek kalmadan su geçirmeyen özelliği sizi hemen koruyacaktır. “4 Çekirdekli” özellikle olması sayesinde de ayrıca teknik bir özelliği de sunan bu modelle beraber, akılı telefon kullanma keyfiniz artarak devam etmiş olacaktır. 2 GB  RAM özelliği ve 165 GB harici yükselme hafızası sayesinde zor oyunları oynama da rahatlık ve bununla beraber daha fazla içerik Uygulamasını telefona yükleme farkı sayesinde gerçekten bir telefondan beklediğinizden daha fazlasını bulmuş olacaksınız. 5.1 inç özelliğinde gayet geniş bir ekrana sahip olması bakımından da ayrıca teknik kapasite olarak akıllı telefonda kullanılış bakımından büyük bir üstünlük sağlayan özelliği sayesinde harikalar yaratması da gerçekleşmektedir.

Fiyatı 1900-2200 TL aralığında seyrediyor…

HACKED BY SudoX — HACK A NICE DAY.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.