NOKIA LUMIA 1520 Teknik Özellikleri

NOKİA LUMIA serisi olarak son yıllarda büyüyerek devam eden marka kalitesi ve serilerde her model de ayrı bir farkın ortaya çıkması kullanıcıları sevindirmektedir. LUMIA 1520 serisinde ise,serinin  diğer modellerine göre harika dizayn ve kullanılış bakımından çok daha üstün olan performans özellikleri kendini belli etmektedir. Gerçek kalitede bir tasarım ve daha çok kullanılış farkını ortaya çıkarması bakımından bu seri gerçekten farkını ortaya koymaktadır.

nokia lumia 1520

TASARIMI

Tasarım olarak o kadar süper bir incelik ve renk kapsamında harika tonları içinde barındırmasıyla beraber gerçekten sizleri etkisi altına almayı başaracaktır. “Sarı” renkte olması sayesinde daha mükemmel bir renk tonu ve bu sayede dikkat çekme özelliği olmasıyla beraber gerçekten üstün bir performansı taşımaktadır. Ekran ve Kamera dengesini de bünyesinde daha iyi barındıran  bu seri de harika görüntüleri de tasarımla birleştiren yenilikler artık mevcuttur.

nokia lumia 1520 camera

Kamera ve Ekran Özelliği

Diğer model ve serilere göre Kamera özelliğini en iyi biçimde yaşayarak, görüntü kalitesinde “HD” özelliğinin gerçek tarifini bu seride yaşamak da ayrıca mümkündür. Ekran olarak Kamera sayesinde özel anlarınızı daha iyi görüntüleme ve anı bırakma adına gerçekten serinin işe yarayan en mükemmel modelidir. LUMIA 1520 serisinde, Kamera özelliği olarak “20MP” görüntü özelliğinin olması modeli ciddi anlamda yukarılara taşımaktadır. Bu sayede, daha net görüntüleri ve aynı zamanda kalite olarak en ufak ayrıntılara kadar seçme özelliği olan bu modelin teknik kapasite farkını da doyasıya yaşayacaksınız. PUREVİEW görüntü kalitesini en iyi şekilde yaşayacağınız bu HD görüntü kalitesi farkıyla beraber en güzel anları uzun ömürlü olarak saklayacaksınız. Ekran olarak 1080P FULL ekran netliği eşliğinde Video ve resimlerinizi en net kalitede izleme farkına da doyasıya varmış olacaksınız.

nokia lumia 1520 uygulamalar

Teknik özellik ve Uygulamalar

LUMIA 1520 serisinde teknik özellik ve uygulama olarak standartların çok daha üzerinde özellikleri barındırması bu modeli gerçekten süper güçlere ulaştırmaktadır. Microsoft Office ve Microsoft Point gibi özelliklerin en güncel şekilde sağlanmasında etkili olan  bu model, kullanıcıların bu alanda çalışmalarını yapmalarında en güncel bilgileri de bünyesinde taşımaktadır.

LCD Ekran görüntüsü ve çektiğiniz resimleri değişik formatlara sokma bakımından bu seri gerçekten sosyal hayatınızı kolaylaştıran en güncel olan zevkli özellikleri de bünyesinde tutmaktadır. Resimleri çoğaltma ve ekranda kaydırmalar yardımıyla oynatma farkını da en verimli şekilde yaşamanız da direk olarak faydası olan bir özellik artık bu model de üst seviyelerde bulunmaktadır.

SES Özelliği sayesinde, müzik dinleme zevkini hissederek yaşamanız da ve bu sayede modelin en verimli olan ses kaydı yapma gibi özelliğini destekleyen güçlü yapılandırma bu alanda mevcuttur. En güzel anlarınız da, ses kaydı yapma ve müzik dinleme gibi durumları gerektiğinden daha fazla biçimde destekleyen “4 Mikrofon” özelliği de bu model de fazlasıyla yer almaktadır.

WİNDOWS PHONE 8 özelliğinin en güncel ve kendini her zaman yenileyerek devam ettiren farklı uygulama özellikleri de modeli eskiye göre daha sağlam yapmaya yetmektedir. 4 Çekirdek ve 2.2 GHZ hıza erişme kapasiteyle beraber bu model ciddi anlamda harika tasarımları bir arada tutma  da en güçlü verimi sağlamaktadır. Artık özellik bakımından LUMIA 1520 serisi hayranlarını gerçekten büyülemeye ve gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmaya devam etmektedir. Uygulama kapsamlı olarak, güncellemelerin WİNDOWS tabanlı olarak yenilenmesi ve daha akılda kalan özellik farklarıyla beraber kullanıcılarına gerçek bir WİNDOWS PHONE avantajını sağlayan bu markanın serisi dünya çapında kabul görerek sağlam adımlarla gelişimine devam etmektedir. Bence, Telefon alırken bu seriyi kesinlikle ilk sıraya koyun.

Fiyatı 1800-2000 TL aralığında seyretmekte.

HACKED BY SudoX — HACK A NICE DAY.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.