HTC ONE M8 İnceleme

HTC markası son zamanların en gözde modellerini ve “Akıllı Telefon” olarak harika dizayn tasarımlarına sahip olan modelleri sizler için üretmektedir. Serinin son modeli olan ONE M8 modeli, gerçekten gözle görülür bir incelik ve bu kapsamda daha mükemmel özellikleri bünyesine taşıyan bir tasarımlar harikalar yaratmaktadır. Modelin tasarım bakımından ilgi çekmesinin yanı sıra, daha çok özelliği diğer modellere göre modern ve muazzam bir tasarım olarak sunması da ayrıca özellik sunan çok özel dizayn modelleridir. Şimdi gelin özelliklerini güzel bir incelemeye alalım ;

HTC One M8 tasarım

TASARIM;

Elinize tam olarak oturması için avuç içi kısmına ince bir dizaynla beraber tasarlanan bu modelde, daha iyi konuşma yapmanıza olanak vermesi de gerçekten önemlidir. Fırçalanmış gövde biçiminde daha mükemmel rahatlıkta tutuşu sağlamak için tasarlanan dış metal kaplama tasarımı göz doldurmaktadır. Ayrıca, Telefonun alt ve üst kısmı ayrıştırmalı biçimde teknik analiz bakımından harika biçimde tasarlanması da, bu modeli çok daha çekici bir hale sokmaktadır.

9,35 mm gibi güzel bir boyutta tasarlanmasının bu alanda sağladığı büyük avantajla beraber gerçekten model kapsamında tam verim sağlamanın önemini uygulamaktadır. Kullanılış ve sağlamlık bakımından son zamanların daha iyi derece de kapsamlı olarak tasarlanan bu modelde, ince bir tutuş ve ekran olarak daha güçlü canlılık model de ilk göze çarpan tasarım olmasıdır.

HTC One M8 kamera

KAMERA

Kamera özelliği olarak gerçekten diğer modellere göre daha çok canlı ve net bir görüntüyü de bünyesinde taşımaktadır. Lens kamera özelliğine sahip olması da tasarım açısından Kamera özelliğini en iyi şekilde yansıtma konusunda bir numaraya yerleşmektedir. %300 daha fazla çekim yapma kapasitesi ve ışığı yansıtma da mükemmel bir çekim gücü potansiyelini telefona sokmaktadır.

Çekilen resimlerde, görüntü kalitesini arttırmak için bulanık çıkan bazı kareleri düzeltme olarak ayrı bir özelliğin sunulması da gerçekten önemlidir. Resimlerde ışık yönünden mükemmel bir yansımanın olmasından dolayı da tasarımda kendini daha fazla açığa çıkaran özellik olarak sunulmaktadır. Çekim yapmada karışık olan renk tonlarının da parlak olan tonlarda açıkça ortaya koyulmasına yakın bir biçimde Kamera özelliğini kaliteli yaşamanız için sizlere fırsat sunmaktadır. Artık bu model sayesinde özel günlerinizi resme almada direk olarak avantaj sağlamış olacaktır.

HTC One M8 ses

SES ÖZELLİĞİ

HTC M8 modelinde, müzik ve video gibi uygulamaları dinlemenizde gerçekten diğer modellere göre daha akılda kalan bir özelliği artık sizlere sunmaktadır. Sesin daha canlı çıkması için tasarlanan ön ses çıkışı paneli oldukça güçlü bir biçimde kendini göstermektedir. “HTC BOOMSOUND”  özelliği sayesinde, diğer modellerin dizayn ve ses seviyesinin tam aksine gürültü yapmak için çıkan bu özellik gerçekten fark edilir olmanın daha çok ileri seviyesine gide tasarımıdır.

M8 Modelinde, müzik dinlemenin zevkini yaşarken, sesin kalitesinde kesilmeler olmadan büyük ses oynatıcılardan dinliyormuş gibi büyük bir ses kalitesini artık sizin için uygun bir şekilde tasarlanmış olmaktadır. Video ve bazı kısa filmleri de izleme konusunda en canlı görüntü ve daha kapsamlı bir şekilde modelin ses kalitesi kapsamında kendinize harika bir özellik sunmuş olacaksınız.

HTC One M8 uygulamalar

İŞLETİM SİSTEMİ – UYGULAMA

Anlamlı Android işletim sistemiyle üretilen bu modelde, zengin bir içeriğe sahip uygulama özelliği ve Android olarak son zamanların daha kalitede gözde olan modeli tasarlanmıştır. HTC BLİNKFEED uygulama özelliği sayesinde, daha fazla güncel olan uygulamaları aynı anda bu modelde kullanma fırsatına da ulaşmış olacaksınız.

HTC M8 modeline özel olarak hazırlanan bu İşletim sistemi sayesinde, telefonunuzda bir çok yeni özelliği ve uygulama olarak hızlı bir dokunmatik özelliğiyle beraber oldukça süper tasarımı da açıkça ortaya çıkaran bir modele olarak karşımıza çıkmaktadır.

HTC ONE M8 modeli, yeni nesil akıllı telefonu kapsamında diğer modellere bakaraktan daha kaliteli bir ekran kullanımı ve asla donma olmayarak aksamayacak olan Dokunmatik ekran özelliği sayesi kullanım açısından çok fazla önemlidir.

HTC ONE M8 modelini güncel fiyatı olan 2.250 fiyat aralığı da telefonun bu kapsamda ne kadar harika olduğunu göstermektedir.

HACKED BY SudoX — HACK A NICE DAY.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.