Galaxy S5 Gizli Özellikleri Nelerdir?

Bildiğiniz üzere 1-2 ay olacak Samsung’un yeni telefonu Galaxy S5 çıktı. Bizde zaten buradan çıkış tarihi vs. bilgilendirmelerde bulunduk. İncelemesi, özellikleri vb. konulardan da bahsettik ancak hiç bilinmeyen özelliklerinden bahsetmedik. Şimdi ben sizlere Galaxy S5’in bilinmeyen, arka planda kalan özelliklerinden bahsdeceğim. Bu özellikleri de kullanında verdiğiniz paralar, emekler boşa gitmesin.

s5-bilinmeyen-ozellikler

  • S5’i parmak izinizle kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken “Ayarlar > Kişiselleştirme > Parmak izi” burada zaten size parmak izinizi okumak için bir panel tanıyacaktır.
  • S5’de ücretli olan uygulamaları da ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Elbette bu sınırlı ama birkaç gün idare eder. Bunun için Gifts uygulamasını aktifleştirmeniz lazım.
  • Bir diğer özelliklde çoklu bencere. Yani bir sayfadan birkaç pencereye bakabilme. Bunun içinde “Ayarlar > Ses ve ekran > Çoklu Pencere” yolunu izlemeniz gerek.

Evet arakdaşlar, işinize yarayabilecek 3 özellikl bu şekilde. Bunlarada ek özellikler yok değil. Onları siz kendiniz keşfederek de bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.