Erkeklerin tercih ettiği parfümler

Erkekler salgıladıkları terin fazlalığından daha kalıcı olan parfümleri yâda terlemeyi önleyici ürünleri kullanmak istemektedirler. Bu yüzden erkekler kalıcı parfümleri daha fazla tercih etmektedirler. Erkeklerde bayanlar gibi marka ve farklı kokulara sahip parfümleri kullanmaktadırlar. Bayanlardan farklı olarak erkeklerin kullandıkları ve beğenerek kullanacakları parfümler arasında ağır ve odunsu kokular daha fazla kullanılmaktadır. Bayan parfümlerinde daha uçucu kokular kullanılsa bile, erkek parfümlerinde kalıcılığı daha fazla olmaktadır. Erkeklerde bayanların sevdikleri ve vazgeçemedikleri parfümleri daha fazla tercih etmektedirler.

erkek parfümleri

Erkeklerin tercih ettiği parfümler:

  • Burberry The Beat Men edt, Erkekler tüm gün boyunca kalıcılığı ve hoş kokusu ile hiç bitmeyen bir enerji veren parfüm olmaktadır. İçerisinde bulunan baharat ve hoş kokuları ile erkeklerin tercih listesinin ilk sırasında yer almaktadır.
  • Loewe Solo Loewe edt, ilk kullanımı sırasında İspanyol erkeklerin en fazla kullandıkları parfüm olsa da son yıllarda tüm dünyadaki erkeklerin tercih ettiği parfümlerden olmaktadır. Meyveli hoş kokusu ile gün boyunca sizlerin ferahlık sağlamaktadır. Gün boyu enerjik bir yapıda olmanızı sağlayan parfüm ile enerjinizin gün boyunca aynı kalmasını sağlayabilirsiniz.
  • Calvin Klein Euphoria Men edt, baştan çıkartıcı kokusu ile erkeklerin vazgeçemedikleri parfümler arasında yer almaktadır. Yıllardır kullanılan ve kullanılmaya devam edilecek olan bu parfüm ile tüm çevrenizdekileri etkilemeyi başarabilirsiniz. Erkekler tercih ettikleri parfümler ile enerjisinin gün boyunca devam etmesini sağlamaktadır.

HACKED BY SudoX — HACK A NICE DAY.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.