Twitter’a Nasıl Girilir | (DNS Dışında Yöntemler)

Bildiğiniz üzere arkadaşlar Twitter geçtiğimiz günlerde erişime kapatıldı ve bu engelleme dalga dalga oldu. Hal böyle olunca da birçok kişi Twitter’a girmenin alternatif yollarını aramaya başladı. Büyük ihtimalle sizde bu kişilerden birisiniz. Erişim en çok DNS adresleri değiştirilerek engellenebiliyordu ama artık bu da mümkün değil. Tabi bu başkaya yöntemler olmadığı anlamına gelmez. Nedir bu diğer yöntemler diyecek olursanız açıklayayım.

twittera-nasil-girilir

Google Chrome ve Yandex Browser için ZenMate eklentisini kurabilirsiniz. Eğer bu iki tarayıcıdan her hangi birini kullanmıyor ya da farklı bir yol denemek istiyorsanız VPN ‘yi deneyebilirsiniz. VPN’nin tek kötü yanı ücretli olması. Ancak VPN de bana uymuyor diyorsanız Open DNS ya da Hotspot Shield programlarını da deneyebilirsiniz.

Bu 4 farklı yöntem eminim ki sizi Twitter’a eriştirecektir. Benim sizlere tavsiyem ZenMate ‘yi kullanmanız. Çünkü oldukça basit. Eklentiyi kurduktan sonra mailinize gelen kodu girdiğiniz zaman sistem hemen çalışmaya başlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.