Android Tablet Nasıl Sıfırlanır?

Son yılların en iyi teknolojilerinden olan akıllı tabletler hakkındaki merak edilenler ve sorunlar oluşmakta. Android tablet sıfırlama nasıl olacağı hakkında kısa bir bilgi verelim.

adnroid tablet

Soru: Tablette yedekleme ve sıfırlama yapıldı fakat oyunlar silinmedi ve oyunlar açılmıyor. Fabrika ayarlarına çevirme işlemide uygulandı fakat sorun halen devam ediyor. Oyun açıldığı zaman (oyun durduruldu yada oyun indirilmedi) hatası vermesi durumlarında sorun nasıl çözülür.

Cevap: Bu gibi durumlarda iki yol var, ya format işlemi hatalı yapıldı yada formatlanan hazne bölümü tabletin olabilir. Bu durumda uygulamalar ve oyunlar hafıza kartında olduğu için silinmedi. Çözümü ise hafıza kartı gibi depolama aygıtlarını cihazdan çıkarın ve tekrar format işlemini yapın. Büyük ihtimalle sorun çözülecek, tabletiniz sıfırlanmış olacak şayet hafıza kartında da uygulamaları silmek istiyorsanız iki yol var. Ya teker teker programları sileceksiniz yada hafıza kartını biçimlendireceksiniz. Dikkat edin silinmesini istemediğiniz dosya yada uygulamalar biçimlendirme ile silinir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.