WordPress Monalisa Eklentisi (Kurulumu)

WordPress eklentileri son günlerde bir hayli revaçta! Sitemizi daha eğlenceli bir hale getirmek oldukça kolay olsa gerek. Ayrıca bu eklentiler sayesinde kullanıcı kendisini daha iyi hissedecek ve siteden çıkası gelmeyecek. Kullanıcı bu eklentiler ile kendisini en iyi şekilde ifade edecek ve siteye girdiğinde hiç sıkılmayacak.

WordPress Monalisa Eklentisi

Bu eklentilerin en başında ve eğlenceli olan eklentisi Monalisa eklentisidir. Günlük yaşantıda alışkanlık halini almış olan smile vb. ifadeler mms’de sık sık kullanmaktayız. E tabi ihtiyaçtan olsa gerek kullanıcı siteye yorum yaptığı sırada ister istemez bu simleri arar belki kullanır fakat o yorum yap kısmıda tıklandıktan sonra başka başka şeyler görünür. Burada Monalisa eklentisi devreye giriyor ve kullanıcının o isteğine karşılık vererek istenilen simgeyi eklemenizi sağlıyor.

WordPress Monalisa Eklentisi Kurulumu

İlk olarak eklentiyi indiriniz.Daha sonra ise indirdiğiniz eklentiyi wp-content/plugins/wp-monalisa klasörü için atınız ve eklentiler bölümünde aktif ediniz.Tabi eklenti görülmeyebilir o yüzden Css dosyaları ile görülmesi istediğiniz yere ekleyerek kullanabilirsiniz.

Kurulumda sıkıntı yaşıyorsanız yorum atmaktan çekinmeyin en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.