Sevgililer Günü Hediye Tavsiyeleri

Sevgililer gününe sayılı günler kala sevgililer gününde sevgilinize ne almak istediğiniz konusunda bir fikriniz yoksa yazımız epey hoşuna gidecek. Sağdan soldan araştırılarak en güzel hediye tavsiyelerini aktarıyoruz. Birbirinden güzel bu hediyeleri temin etmek biraz zor olsada sevgilinizin ömür boyu seveceği ve kullanmaya kıyamayacağı hediyeler

Çikolatalı Sözcük Hediyesi

seni_seviyorum_cunku_bir_suru_nedenim_var_sozleri_207

Biraz uğraş gerektiren anlamlı bir hediyedir. İstediğiniz bir yerden paketli küçük çikolatalar alarak her birinin içerisine 100 tane güzel sözcük yazmanız sevginizi sağlamlaştırmaya yetecektir. Hepsini bir kavanoza koyarak, kavanozun üzerine de her gün yeni bir sevgi diye bir notta güzel durabilir. Yada siz istediğiniz bir şeyde yazabilirsiniz.

Bunu sadece kavanoz ve 100 tane sevgi sözcükleri ile de yapabilirsiniz. Çikolata olacak diye bir şart yok istediğiniz gibi, istediğiniz şekilde hediyenizi anlamlı hale getirebilirsiniz.

kisiye_ozel_cop_adam_yastiklari_207

Kişiye Özel Çöp Adam Yastıkları

Sevgilinizin ve sizin sevgisini anlatan anlamlı çöp adam yastıkları gayet hoş ve esprili olacağına hiç şüphemiz yok. Çok pahalı olan bir ürün değillerdir, internetten de temin edebileceğiniz güzel bir hediyedir. Sizin ve sevgilinizin isimlerinin bulunduğu bu hediyeye sevgiliniz bayılacak.

isme_ozel_cop_adamli_ask_kupalari_207

Kişiye Özel Çöp Adam Kupalar

Buda bir önceki tavsiyeye benzer bir hediyedir. Sizin ve sevgilinizin bir bütün olduğunu anlatan bardaklar ayrıldığı zaman hiç bir anlamı olmayan güzel bir hediyedir. Bir elmanın iki yarısı gibiyiz misali… Sizde sevgilinize ben senden ayrı bir anlam ifade etmiyorum demek yada anlatmak için güzel bir seçenek.

130_parca_kisiye_ozel_foto_baskili_puzzle_207

Fotoğraf Puzzle

Sevgilinizin ve sizin resminizi puzzle haline getirerek hediye edebilirsiniz. Temini hiç te zor olmayan bu hediye profesyonel fotoğrafçılar tarafından çok güzel hazırlanabilir. Korkmayın tahmin ettiğiniz kadar pahalı bir hediyede değildir. Hesaplı ama anlamlı bir hediye arayanlara güzel bir seçenek.

my_name_is_iki_harfli_sonsuzluk_nazar_kolye_207

İki Harfli Sonsuzluk Kolyesi

Sizin ve sevgilinizin baş harflerini bil kolyede birleştiren ve sonsuzluk kolyesi diye adlandırılan bayanların beğeniden çılgına dönecekleri bir seçenektir. Bayanların takı merakını bilmemek mümkün değil, bu hediye ile sevginizi herkese göstermek için sevgi dolu bir hediye. Sevginizi isminize aktarın.

isim kol düğmesi hediye

Kol Düğmesi

Gene sizin ve sevgilinizin baş harflerinden oluşan kol düğmeleri sevgilinizi epeyce heycanlandıracak ve her zaman her yerde takmak isteyecek. Sevginizi en içten bir şekilde anlatan, herkese haykıracağı bir hediyedir. Kıskanç sevgililer daha çok seveceklerdir. Çünkü bu kol düğmeleri dışardan gelen tehlikelere karşı korur 😀

plak

Plak Hediye

Sevgiliniz bir müzik sanatçısı ise ona güzel bir plak hediye edebilirsiniz. Temini bir zor olan bir hediyedir, o yüzden sevgiliniz tarafından çok sevilecek ve yıllarca saklayacağı bir hediyedir. Üzerine güzel bir not plak yıllandıkça nasıl değer kazanıyorsa sende benim için öylesin… gibi bir sözde hoş olabilir. Size kalış..

köstekli-saat-hediye

Köstekli Saat Hediye

Bu diğer temini zor olan bir hediyedir. Ama bulduğu taktirde sevgilinizin kaybetme korkusu yüzünden çok iyi saklayacağı ve manevi değeri yüksek olan biraz hüzün karışımlı bir hediyedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.