How I Met Your Mother Dizisi Konusu Nedir?

2005 Yılında yayına giren ABD dizisi How I Met Your Monter dizisi izleyenleri kendisine bağlamış televizyon tarihine damga vuran bir dizidir. Her geçen gün de izleyici sayısı artmaktadır. Sadece ABD’de değil Dünya’nın dört bir yanından izleyicilere sahip bir dizidir.

how i met your monter

Mükemmel oyuncu kadrosu ve özgün senaryosu ile böyle giderse izleyici kitlesini kat kat artırması hiç te uzak görünmüyor. Kaliteli oyuncular ile izleyicileri kendisine mest eden dizi konusu ise şöyledir.

Dizinin Konusu

ABD televizyon tarihine damga vuran dizilerden biridir. 2005 yılında başlayan dizi bir çok ezonda izleyicilerini kendisine bağlamış, dünyanın her yanından takipçiler edinmiştir. Bu gün bir çok ülkede adını duyuran bu dizinin kendi ülkesi olan ABD’deki başarısı bile muazzam ölçülerdedir. ABD televizyonculuk tarihine damga vuran dizinin başlı başına bir ekol temsil etmesi özgün senaryosu ve muazzam oyunculuğu ile dikkat çekmektedir.

2030 yılında başlayan hikaye bir babanın çocuklarına anneleriyle yani kendi eşiyle tanışma macerasını anlatmasını konu etmektedir. Hikayede komedi öğeleri fazlasıyla yer tutmaktadır. Hikayenin başarısı ise yalnızca reytinglerle ölçülmeyecek kadar muhteşemdir. Diğer yandan hikaye reyting karşılığını fazlasıyla almış, bu dizinin yayınlandığı siteler bir ömür yetecek kadar gelir elde etmiştir. Televizyondan elde edilen gelir ise başlı başına muazzam ölçülerdedir.

ABD teleziyonculuğuna damga vuran bir kaç diziden birisi olan How I Met Your Mother dizisi bir yetişkinler dünyası hayal ürünüdür. Anne karakteri ve oyunculuğu ise bir çok kadına ilham verecek ölçülerdedir.

Bizimde bu derece muazzam bir diziyi tavsiye etmek boynumuzun borcudur. Yakın zamanda Türkiye’ye de gelmesi beklenen dizi takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor. Ustalığın, kalitenin, senaryonun ve uzman kadrosu ile vazgeçilemeyecek bir dizi olmuştur bile.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.