Android Telefon Hızlandırma Programı

Bilindiği üzere android telefonlar şimdi bilgisayar yerini almıştır. Bir çok işimizi cep telefonundan hallediyoruz ve bilgisayara gereksinim duymuyoruz. Android cep telefonuna hızlandırma programını indirim cihazınız daha hızlı hale gelebilir.

android hızlandırma

Bilgisayarlarda olduğu gibi cep telefonlarında da kasılma, donma ve yavaşlama olabiliyor. Bu gibi durumlarda insan çileden çıkar. Tavsiye edilen telefon hızlandırma programı ile cihazınız daha hızlı ve aktif olacaktır.

Bu program ile Açık olan uygulamaları kapatabilir, gereksiz dosyaları silebilir, çerezleri temizleyebilir ve program ekleyip kaldırma yapılabilir. Açıkçası cihazınıza az bir zaman harcayarak performansı yükseltebilirsiniz.

Clean Master

Aşağıdaki resimlerde de göründüğü gibi programın kolay bir kullanımı vardır. Program arayüzde Önemsiz dosya silme, görevler ve uygulama yöneticisi mevcuttur. Bu program sayesinde cihazınızı yavaşlatan açık uygulamalar, resimler, oyunlar vs. uygulamaları kolayca kapatabilir ve cihazınızı hızlandırabilirsiniz.

Uygulama yöneticisinden program kaldır ile daha önce kullanıp sonra sildiğiniz dosyaların kalıntılarını silebilirsiniz ki ciddi bir hızlanma olacaktır. Bu programdan kullanmadığınız uygulamaları kaldırmanız cihazın neresinde olursa olsun o uygulama ile bağlantılı olan bütün dosyaları siler. Android market Google Play’den Clean Master’ı indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.