Android İçin En İyi Antivirüs Programları

Android cihazlar için en iyi 5 antivirüs programlarını sizler için araştırdık ve paylaştık. Günümüzde android öneminden bahsetmeye gerek yok sanırım hemen hemen her evde bir android cihaz mevcut. Peki bu cihazları en güzel şekilde nasıl virüsten koruruz. 1. Avast antivirüs programı, 2. Dr.Wep antivirüs programı, 3. F.Secure antivirüs programı, 4. İkarus antivirüs programı ve 5. Kaspersky antivirüs programıdır.

android virüs temizle

Size önerdiğimiz bu antivirüs programaları ile hem ailenizi kötü uygulamalardan korur hemde cihazınızı koruyan bu programlar kullanımı da çok basittir. Tehlikeli olarak algıladığı sitelerden gelecek olan virüsleri anında cihazdan uzaklaştırır. Yada ayarlardan sizin onayınızı alarak virüsleri engeller.

Bizim önerimiz siz tamamen kontrolü cihazınıza yüklediğiniz antivirüs programına verirsiniz ve rahat edersiniz. Rahat rahat siz nette dolaşırken antivirüs programları cihazınızı korusun. Virüs yüzünden önlem alınmadığı zaman cihazınızı çöpe atmaya kadar gidecek olan problemler sizleri bekliyor olabilir. Virüs giren cihaz gözle görülür şekilde yavaşlar ve cihaz kendi kendine açılır kapanır. Daha bir çok teknik sorun yaşanabilir.

Antivirüs programlarını istediğiniz programın üzerine tıklayarak indirebilirsiniz.

Android İçin En İyi 5 Antivirüs Programları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.