HTC one Android 4.3 sürüm güncellemisi

HTC’nin one modelindeki sürüm yeniliği hakkında bir çok sorular ve cevapları karşılık bulmamaktadır. Htc one modeli Türkiye’de yeteri kadar sattı ama alıcılar bazı sorunlar yaşadıkları ve cihazdan soğuduklarını duyduk. Yeni android 4.3 güncellemesinde ne gibi yenilikler ve sürümün çıkış tarihini sizlere aktaracağız.

htc güncelleme

HTC cihazlarda en son güncelleme haziran ayında yapılmıştı ve bu güncelleme dışında farklı bir güncellemenin söz konusu olmadığı duyumunu almıştık.

HTC’den Jason Mackenzie konuşmasında müjdeyi kullanıcılara bildirdi Android 4.3 güncellemesinin Eylül sonu gibi çıkacağını ve beklenen özellik güncellemelerindeki sorunlarında bu sürümle ortadan kalkacağı açıklamasını yaptı. Yeni gelecek olan güncellemenin kullanıcılarını daha yüksek bir performansın beklediği ayrıca Bluetooth 4.0 L.E isminde yeni bir uygulamanında bu sürümle kullanıma geçeceği müjdesi verildi.

Bununla kalmayıp HTC one’nin kamera çözünürlüğündede yeniliklerin olacağı duyumunu aldık. HTC one’nin kamera çözünürlüğü zaten gayet güzel olmasına rağmen daha da geliştirilmiş sürümle daha iyi olması an meselesi. HTC one’nin en büyük sorunlarında biri olan pil sorunuda bu güncelleme sonrasında kullanıcıyı peformansıyla tatmin edeceğe benziyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.