General Mobile Discovery 2 Çıkış tarihi ve özellikleri

General Mobile Discovery üreticisi BLU yeni versiyonunu çıkaracak bir önceki cihazı anlatmaya gerek yok sanırım piyasada ciddi anlamda bir patlama yaratan cihazın ikinci versiyonunu düşünmek bile bizleri heyecanlandırıyor. General Mobile Discovery 2‘de bir önceki versiyonuna göre cihaz daha geliştirilmiş ve kullanımı kolay hale getirilmiştir.

Cihazın ne zaman çıkacağı henüz netlik kazanmamıştır. Ama cihazın özellikleri hakkında ve resimli görüntüleri hakkında elimize geçen bilgiler mevcut. Eski cihazdan şikayetçi sayısı oldukça az olmakla beraber özellikleride piyasadaki diğer markalardan özellik bakımından kapışacak ayrıca fiyat bakımından da çok cazip olduğu bir gerçektir. Bu özellikte diğer marka cep telefonlarının fiyatları 1.000 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir. Discovery neredeyse yarı fiyatına temin edilebilir bir cihazdır ve kullanıcıyı ciddi anlamda tatmin etmektedir.

General Mobile Discovery ( 2 ) Özellikleri

  • (5 inç full HD 1920*1080 441 ppi)
  • (13 MP arka kamera , 5 MP ön kamera)
  • (1,5 GHZ Quad Core işlemci (Dört çekirdek)
  • (2 GB RAM)
  • (32 GB Dahili hafıza)
  • (4G kablosuz telefon teknolojisi)
  • (Android 4.2.2)

 
Eski işlemciden daha güçlü olmakla beraber kamera piksel çözünürlüğü geliştirilmiştir. Fotoğraflarınızı artık dana canlı ve gerçekçi göreceksiniz.  Özellik bakımından neredeyse Samsung Galaxy S4 ile kapışır gibi görünüyor. Eski versiyona göre bir çok yenilik getirilmiş olan cihaz beklendiği üzere gene cep telefon Dünya’sını sallıyacağa benziyor. Kasa tipi Sony Xperia Z‘ye çok benziyor. Sizde aşağıdaki resimlere bakın bakalım beğenecekmisiniz.

General Mobile Discovery 2 Fiyatı

General Mobile Facebook sayfası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.