Aracı Ucuza Modifiye Etme

Modifiye suç değil yaşam tarzıdır. Modifiye takıntısı olan herkes aracını modifiye etmek ister fakat modifiye deyip geçmemek gerekir sağlam birşey istiyorsanız cebinizde çok para olması gerekir. Cebinizdeki paranız kısıtlı modifiyeye çok para dökecek bir durumunuz yoksa yazımıza bir göz atın.

ucuz modifiye

Araca şöyle sağlam bir pasta cila çekerek işe başlayabilirsiniz. Uğraşmak istemiyorsanız bu işte çok iyi olan profesyonel oto kuaför diye adlandırdığımız şirketler halledeceklerdir. Bize kalırsa Oto bakım ürünleri satan bir yerden en iyisinden bir pasta cila alarak bu işi kendinizde yapabilirsiniz. bilinmesi gereken bir şey var uzun ve zahmet gerektiren bir iş bizden söylemesi

Aracın olmassa olmazı alaşım jantlardır. Ben aracımı modifiye etmek istiyorum diyorsanız çelik jant taktırmanız gerekir aksi halde yapılan işlemler bir şey ifade etmez. Lastik boyutlarınız yeterli ise uyumlu alaşım jantı uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Hiç kullanılmamış alam jantlar 400 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Aracınıza nasıl bir jant almanız gerektiği konusunda uzman yardımı alabilirsiniz. Çünkü aracın modeli, rengi, otomobil olması, ticari araç olması yada eski antika bir araç olması bu kriterleri etkiler.

Jantları değiştirdiniz, o esnada aracın balata yani jantın arasında görünen fren mekanizmasınıda boyatabilirsiniz. Aracınız beyaz veya gri ise kırmızı yada mavi renkler güzel olacaktır. Aracınız başka bir renk ise hoşunuza giden ve uygun bir rengi tercih edin hoş görünecektir.

Aracın tamponları gövde renginden yani kaporta renginden farklı ise sadeliği seviyorsanız, gövde rengine boyatabilirsiniz. Bu işlem aracın dikkat çekmesi sağlayacaktır ki bu en önemli kriterlerden biridir. Bu sayede araç göze hoş gelecek ve yorucu renklerden kurtulup aracın yumuşak hatları ortaya çıkacaktır. Daha sonra aracın ön mazgalı boyatabilirsiniz. Gövde renginde olan bir mazgalı, aracın rengi çok farketmez mat siyah veya mat griye boyamak aracı çekici gösterecektir.

Aracın kapı kolları ve yan aynalarını da gövde rengine boyatın çünkü bir işi yarım bırakmak olmaz. Garanti veriyoruz eskisinden daha alımlı ve göze hitap edecektir.

Gelelim farla aracınız eski bir model ise farlarınızın kirli ve mat olma olasılığı da yüksektir. Bu işi yapan şirketler ucuz bir rakamlara farlarınızı temizler ve yenisi gibi olur. Araçtan araca fiyat değişir fakat ortalama 80 TL civarlarında bir ücret talep edecekleri gerçektir.

Biliyoruz olay gittikçe işin içinden çıkılmaz bir hal almakta fakat hiç paranız yoksa bu işleri yapmanız imkansız. Biz sadece ucuz yollu bir modifiye önerisi yapıyoruz. Xenon farlar aracı gösterir fakat karşıdan gelenin gözünü çok fazla aldığı için kazaya sebebiyetten yasaktır. Aracın muayenesi geldi ise xenon farla muayeneden geçmeniz sıkıntı olacaktır. Karar sizin…

Aracınızın kaportasında ezikler, çürümeler vs. görüntü bozukluğu varsa onlarıda elden geçirmede fayda var. Kaportada ne kadar bir alanda ezik ve çürüme olduğunu bilemediğimiz için belli bir fiyat söyleyemiyoruz. Bu konuda aracınızın belki orjinalliği kaçacaktır satmakta sıkıntı çekeceğiniz konusunda endişeleriniz varsa bu konuda yapacak bir şey yok.

Aracın camlarına çok koyu olmayan ve trafik kurallarına uygun bir cam filmi seçerek aracın camlarına film çektirebilirsiniz.

ucuz sade modifiye

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.