Whatsapp bilgisayara nasıl yüklenir?

Günümüzde Whatsapp’ın önemi bir hayli arttı ve her geçen gün kullanıcı sayısıda dev gibi büyümekte herkes gibi bende whatsapp’ı bilgisayarda kullanmak istiyordum biraz araştırma yaptım ve bunun hakkında bilgiler derledim siz değerli okurlarla paylaşmak istedim. Daha önce bilgisayar başında iken cep telefonuna wthsapp’dan mesaj geliyordu ama cep telefonu yazı klavyesinde yazı yazmak bilgisayara nazaran daha zor olduğu için uğraştırıcı birde bir bilgisayar bir cep telefonu kafamız allak bullak oluyor. Artık böyle bir şikayetim yok bilgisayardanda Whatsapp kullanıla biliyor.
whatsapp pc

Whatsapp PC’de nasıl kullanılır?

Bildiğiniz gibi geçen yıllarda bu konunun uzmanı Windows Live Messenger‘di yani (MSN) ama artık kullanılmıyor ve sonlandırıldı. Yerini Skype‘e devrettiler ama kullanıcılar Messenger’ın ara yüzene alıştığı için skpye’i kullanamadılar. Bunun için anlık mesajlaşma alternatif yazılımlara yönelmişlerdir. Bunların en başında ise Cep telefonunda oldukça yaygınlaşan ve çok iş gören Whatsapp bilgisayar yazılımı yapmamıştır oldukça şaşırtıcı olan bu duruma tabiki çare var bilgisayarda alternatif yollarla Whatsapp pc’de kullanılabiliyor.

Whatsapp’ı PC’de kullanabilmek için ANDROID EMÜLATÖRÜNÜ bilgisayara yüklemek gereklidir. Bluestacks adı verilen emülatörü bilgisayara nasıl yükleneceğini öğrenmek için (TIKLA)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.