Tweak Nedir, Ne işe Yarar?

Apple kullanıcılarının çoğu veya yeni kullanıcıları Tweak nedir ve ne işe yarar fazla bir bilgiye sahip değiller. Bazıları acaba yanlış bir şey yaparmıyım diye korkarlar ama tweak dinilen uygulama Apple kullanıcılarının epeyce işine yarayacaktır. Aşağıda Tweak ne olduğu ve ne işe yaradığını yazacağız. Sizde Apple cihazınızın her özelliğini kullanmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Tweak Nedir?

Tweak Apple kullanıcılarının cihaza bir uygulama veya özellik indirmek istedikleri zaman Apple’in izin vermediği özellikleri yapmanızı sağlayacak çok işe yarayan bir araçtır.

Tweak Ne işe Yarar?

Tweak ile İOS işletim sisteminin kaynaklarını sonuna kadar sorunsuz kullanmamızı sağlayan araç sizlere kusursuz bir kullanım ve kendinize has ekran stillerini kullanabilme özelliğide sunar. Tweak ile Cydia marketten istediğiniz program özellik vs. bir çok amaçla kullanabileceğiniz özellikler de sunar.

Mesela cihazınızdaki kilit açma yazısını değiştirebilirsiniz istediğiniz renkte ve istediğiniz karakterde değiştirme imkanı sunar. Operatör yazısını bile bu uygulama ile değiştirebilirsiniz. Cihazınız İOS 7 uyumlu Tweak’ler sizlerin sorunsuz olarak cihazınızı kullanmanıza katkı sağlar. Bildirim merkezine harici widgetler de ekleyebilirsiniz.

Ayrıca birçok günlük hayatta çok işe yarayan uygulamalarda mevcuttur. Bunlardan bir kaç tanesi el feneri, kişisel erişim noktası, wifi, edge ve 3G gibi bir çok özelliğinde sizlere sunmakla beraber daha kolay ve rahat kullanım imkanıda sunuyor.

Merak edilen sorularınızı yorum kısmına yazınız..!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.