Site Tanıtım yazısı nasıl yazılır? (Örnek tanıtım yazısı)

Tanıtım yazısı sitenin backlink’ini yükseltir ve Googlenin gözüne girmenizi sağlar yalnız noktala işaretlerine dikkat ederek ve özgün bir yazı olması gerekmektedir.

Özelliklede yeni açılmış olan bir internet sitesi için güzel bir çalışmadır ki çok büyük fayda sağlayacaktır. Tanıtım yazısı ne kadar doğal ve özgün yazılırsa o kadar kalıcı, akıcı olur ki buda size artılar getirir.

Wep sitesinin filtreye girmesi sıkıntı yaratır. Google doğal ve özgün hareketleri sever o yüzden bu gibi uygulamaların birden, hızlı ve çok olması dikkat çeker, şüpheli bir durum oluşturur. Yalnız tanıtım yazıları tamamen doğal bir izlenim uyandırdığı için google tarafından filtre riski düşüktür.

Örnek tanıtım yazısı 

 

Bilgiyi her yaştan ve her kesimden insanlara ücretsiz olarak sunan özgün bir sitedir. Merak ettiğiniz bir çok konuda size yardımcı olur ve bilgilendirir. Kaliteli ve özgün yazı yazan yazarlarıyla sizi en kısa ve doğru yoldan bilgiye ulaştıran sizler için çabalayan, gelişime açık ve ileri görüşlü bir sitedir.

Eğitimle alakalı bir çok konuda sizlere yardımcı olur. Meslek seçimi nasıl olmadır, güncel eğitim bilgileri, atamalarla alakalı merak edilenler hakkında bir çok konuda sizi yönlendirir, doğru yolda dik ve düzgün yürümenizi sağlar.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

www.bilgispot.com

 

İkiden fazla link vermemeye dikkat edin, neyle alakalı konuysa o kelimenin geçtiği yazıyı linkleyiniz. Bu tanıtım yazısı kısa ve özdür daha detaylıda yazabilirsiniz. Ama okuru sıkmadan, akıcı ve düzenli bir tanıtım yazısı yazın ki sonuçları iyi değil mükemmel olsun 😉

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.