Pes 2013-2014 Rld.dll hatası ve çözümü

Genel bu tarz bir çok oyunlarda ve programlarda başımıza gelebilecek bir olaydır. Yapılması gereken çok zor bir uygulama değildir fazla zamanınızı almadan bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Yalnız dikkat edilmesi gereken doğru dosyayı bulabilmektir. Doğru dosya bulunduğu taktirde istenilen yere doğru bir şekilde bu dosya atılırsa sorun ortadan kalkacaktır.

pes rld dll

Yazım hatası yapmadan Google kardeşi kullanarak istediğimiz dll dosyasını bilgisayara indirelim. İndirilen dosya zip olarak gelecektir. Zip‘ten çıkararak C:\Windows\System32 dosyasının içerisine atalım eğer işletim sisteminiz 64 bit ise ayrıca C:\Windows\SysWOW64 dosyasına indirilen dll dosyasını bir kopyasını atın ki işlem başarı ile sonuçlansın.

Bütün bu yazılı olan bilgileri doğru olarak yaptınız fakat sorun hala devam ediyorsa Windows Başlat menüsüne Çalıştır yazarak açılan yere CMD yazın ve enter tuşuna basarak bekleyiniz. Biraz zaman sonra karşınıza siyah bir ekran açılacak oraya regvsr32 Rld.dll yazın ve enter tuşuna basın sorun büyük ihtimalle ortadan kalkmış olacaktır.

Latest Comments
  1. Anonim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.