iPhone Telefonum Kapandı Açılmıyor

İPhone cep telefonlarının sıkıntılarından biride durup dururken kapanması ve bir daha açılmaması, aslında sorunun kaynağı durup dururken olmaya bilir. Hepimizin bildiği gibi sorun belki aniden ortaya çıkmaya bilir. Bir kaç gün öncesinde düşürmüş olabilirsiniz yada üzerine sıvı bir şeyler dökülmüş olabilir bu gibi sıkıntılar hemen sorun olarak karşımıza çıkmaya bilir.

Bazı İPhone sahiplerinin bu durumdan mağdur olduklarını duyduk ve biraz araştırma sonrasında işe yarar yaramaz bilemiyoruz ama telefonun kendine gelmesi için yapılması gereken bir yöntem olduğu duyumlarına ulaştık ve sizinle paylaştık.

Söylenen yöntem işe yaramazsa yapılacak bir şey yok teknik destek almanız gerekecektir. Teknik destek veya garanti kapsamında ise garantiye gönderebilirsiniz.

Cihazı açıp kapama olarakta bilinen bir nevi fabrika ayarlarına çevirme yöntemi Reset (format) atma gibi bir yöntem uygulamanızı öneririz. Sıkıntının nasıl olduğunu tam olarak bilmediğimiz için denenmesinde fayda olabileceği kanaatindeyiz.

İphone Reset (format) atma!

İphone’nin cihazı açıp, kapama (on-off) tuşuna ve aynı anda menü yani orta yuvarlak tuşuna on saniye kadar basılı tutulduğu zaman reset işlemi uyulanacaktır. Ekranda İphone logosu görünene kadar tuşa basılı tutunuz. Zaten logoyu gördüğünüz anda sıkıntı çözüldü demektir. İnşallah İphone logosunu görürsünüz 🙂

Latest Comments
  1. Çook tesekkurler
  2. Havvanurr
  3. Hamimmm
  4. Anonim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.