İphone 6 Dokunmatik Ekran Olmayacak Söylentileri

Geçtiğimiz yıllarda piyasaya damga vuran APPLE, yeni çıkardığı İphone 6 cep telefonunun piyasaya sürmeye hazırlandığı duyuldu. Bazı duyumlarda dikkatimizi çekti İPhone 6 dokunmatik ekran olmayacak söylentileri, bakalım İphone 6 dokunmatikmi yoksa değilmi? Yazının devamında bir çok merak edilen sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

iphone 6

İphone 6 dikkatleri üzerine çeken iki özelliği mevcut kalp hastalarının yada kalp krizi riski taşıyanların çok hoşuna gideceği bu özellik KALP RİTMİ ÖLÇER adı verilen ve ikinci özelliği ise HOVER TOUCH ekran yani dokunmatik ekran özelliğine sahip bir cihaz.

hover touch ekran bildiğimiz dokunmatik ekran ama ekrana çok yakın hareketlerde algılama yapabiliyor. Ekrana dokunmadan cihazı yönetmek mümkün, cihaza parmağınız yakınlaştığı anda etkileşime giriyor ve sizlere mükemmel bir kullanım keyfi sunuyor.

Diğer özellik kalp ritmini ölçer ise sadece kalp hastalarına yada kriz riski taşıyanlar için değil. Fazla kiloları ile derdi olanlar, formda kalmak isteyenler açıkçası spor yaparkende sizlere çok büyük katkıda bulunur. Kalp ritminizi takip ederek ve düzene sokarak mükemmel kalori yakabilirsiniz.

İphone kullanıcılarının dört gözle bekledikleri cihazın Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz tartışma konusu olsada, geldiği gün satış rekorları kırılacağınıda unutmamak gerek. Apple’nin kalite ve kullanıcısına en iyi şekilde sunduğu cihaz geçtiğimiz yıllardaki gibi rekor üzerine rekor kıracağa benziyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.