Facebook profile çizgi foto efekti ekleme

Son zamanlarda çok tutulan uygulama profil resmi çizgi film efekti uygulamasıdır. Facebook‘da sizin de profilinizin diğerlerine göre farklı ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyarak yapılması gereken işlemleri uygulayınız arkadaş çevreniz artsın tanınır hale gelin.

Android MomentCar indir
İOS MOmentCar indir

Facebook Profile Çizgi Efekti Ekleme

Teka sıkıntısı mobil cihazlardan yapmak zorundasınız. Cep telefonunuz vb. android veya İos işlemtim sistemi ile MomentCam uygulaması aracılığı ile resimlerinizi düzenleyebilir ve istediğiniz efekti verebilirsiniz.

Sevdiğiniz bir çizgi film karakterlerine benzemek istermisiniz. Momentcam uygulamasına sadece yüz kısmınızı ekliyorsunuz çizgi film karakterine dönüşüyorsunuz. Kimileri sevimli ve eğlenceli olduğu için bu uygulamayı çok seviyor. Sizde profilinizden sıkıldıysanız zor olmayan küçük uygulamalarla güzel değişiklikler yapabilirsiniz.

MomentCam Nedir, Nasıl kullanılır?

Android cihazlar için Google Play aracılığı ile İOS cihazlar için Apple Store aracılığı ile cihazınıza indireceğiniz MomentCar uygulaması ile profil resimlerinizi değiştirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra uygulamayı açınız ve Comics kısmını seçiniz. Face edit bölümü diye bir bölüm göreceksiniz orada saçlar, yüz hatları bölümlerini istediğiniz gibi düzenleyerek size uygun olan karakteri oluşturmaya çalışın yada Desing kısmında yüz bölümüne nereye koymak istiyorsanız koyun ve oluşacak ve karakteri oluşturun.

Latest Comments
  1. TAŞKIN

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.