Bilgisayardan instagram şifresi değiştirme!

İnstagram özelliklede profesyonel fotoğraf sanatçılarının vazgeçilmezi halini almıştır. Sadece onlar için değil herkes için fotoğraf paylaşım merkezidir. Her geçen gün süper bir büyüme kaydediyor, ama şifre sıkıntısı çeken arkadaşların sesini duyduk ve yazımızda yer verdik. Parola değiştirme hakkındaki bilgiler yazıdadır.

instagram

İnstagram ilk olarak İPhone cihazlar için hazırlanmış ve uyarlanmıştır. Daha sonra ilginin artması ile diğer cihazlar içinde uyarlanması istenmiş ve diğer işletim sistemleri de uyarlamış bu sayede fotoğraf paylaşılabiliyor ve düzenlenebiliyor. Özelliklede Android, windows phone uygulamaları ile patlama yaşayan bu program Facebook‘un dikkatini çekti ve Facebook tarafından satın alındı.

Facebook satın aldıktan sonra dahada büyüyen instagram profesyonel fotoğrafçılık yapanlar tarafından bir hayli tutuldu. Güvenlik konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar her zaman kullandığınız bilgileri şifle olarak kullanmayın Paraloda rakam ve harf beraber olsun çünkü güvenlik duvarı ne kadar çok harf ve yazı olursa o kadar kalın olur ki buda sizin İnstagram’ınızın güvenliğini artırır.

İnstagramı iki yetenekli girişimci kurmuştur. Kevin Systrom ve Mike Krieger 

İnstagram şifresi değiştirme!

  • Önce profilinize giriş yapınız.
  • Edit profile bölüme giriniz.
  • Sağ bölümde edit password bölümüne giriniz.
  • Change password bölümüne eski şifrenizi ve yeni şifrenizi doğru olarak girin.
  • En son aşağıda küçük yeşil kutucuk içerisinde Change password’e tıklayın .

Parola değiştirme işlemi tamamdır. Garantiye almak için profilinize girip çıkarsanız daha sağlıklı olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.