2014 Tesettürlü Gelinlik Modelleri (yeni sezon)

2014 yılı geldi çattı bile! Birde yeni gelin adaylarının dört gözle bekledikleri yeni sezon tesettürlü gelinlik modelleri yazımızın devamında mevcuttur. Hatırı sayılır modacıların bile dikkatini çeken bu gelinlikler 2014 yılında epeyce adından söz ettireceğe benziyor. Sizde eğer 2014 yılının sadece Tesettür gelinlik modeli değil diğer tüm modelleri merak ediyorsanız. GELİNLİK MODELLERİ

Çok sayıda yeni tasarım gelinlik modelleri mevcuttur. Biz garanti veriyoruz sizlerinde çok hoşuna gideceği yaprak etekli, balık etekli, dantelli, işlemeli, uzun duvaklı, taşlı, çiçekli ve beyaz tonlarında ve pembe tonlarında 2014 yılı tesettür gelinlik modelleri görülmeye değer.

Bu resimler en beğenilenler arasından seçilerek konulmuştur. Sadece görsel amaçlıdır hiç bir şekilde pazarlama ve ticareti yapılmamaktadır. Amacı sizlerin kafasında belli bir modelin şekillenip dikim evlerinde isteğe bağlı sizinde biraz değişiklik yaparak kendinize has bir gelinlik sahibi olun diye size yardım amaçlı yayınlanmış gelinlik modelleridir.

***2014 Yılı Tesettürlü Gelinlik Modelleri***

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.