Bitkisel Kirpik uzatma yöntemleri

Her kadın kirpiklerinin uzun, dolgun ve alımlı olmasını ister. Kimilerinin kirpikleri kısa olur takma kirpik ile isteklerini karşılarlar ama bazı kadınlar ise doğal uzun kirpiklere sahip olmak ister. Bir kaç yöntem ile sağlıklı gür ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Çok zor olmayan bu yöntem herkes tarafından evde uygulanabilir. Bu yöntemin her hangi bir yan etkisi yoktur, tamamen sağlıklı ve doğaldır. Buyrun kirpik uzatma yöntemleri

doğal kirpik uzatma

Kirpiklerinizde ciddi dökülmeler oluyorsa A,B ve E vitamini eksikliğinden olabilir. Doktorunuzun kontrolü altında vitamin desteği uygulayabilirsiniz.

Malzemeler
-Bir çay kaşığı hint yağı
-Bir tatlı kaşığı kakao yağı
-Bir bardak su

Hazırlanışı
Cezveye bir miktar su koyun ve kaynatın, biraz uzun süre kaynatın ki suyun mikrobu kırılsın. Kaynayan suyu biraz bekletin ki hint ve kakao yağının besleyici özelliği kaynar suda kaybolmasın ve daha sonra suyu bir bardağa koyun üzerine hint yağı ve kakao yağını ekleyin bolca karıştırın ve karışımı soğumaya bırakın. Karışımı temiz bir kaba aktarın ve serin bir yerde saklayın.

Uygulanışı
Karışımı 15 gün boyunca yatmadan önce iyice karıştırıp kullanmadığınız bir rimel veya (kulak çöpü) yardımı ile dipten uca doğru kirpiklerinize uygulayınız. Burda dikkat etmeniz gereken nokta karışımın göz içine kaçmaması dır.

Kirpik dolgunlaştırma ve gürleştirme
-Bir çay kaşığı hint yağı
-Bir çay kaşığı badem yağı

Biz sadece aracıyız inşallah fayda görürsünüz bizde buna sebep oluruz..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.