2014 yılı Gelinlik modelleri (resimli)

Modacıların uzun zamandır çalıştıkları 2014 yılı yeni model gelinlikler nihayet bitti ve gösterime sunuldu. Günlerdir çalışan modacılar 2014 yılı başlarına yetiştirmek için neredeyse kendilerini paraladılar. Emeklerine deymiş gibi görünüyor gelin adaylarının hoşuna gideceğinden eminiz. Her gelin adayı ister ki gelinliğim diğerlerine göre farklı, gösterişli ve alımlı olsun bu kataloglarda istediklerini umarız bulurlar. Yazımızı yazarken şu adresteki gelinlik modelleri sitesinden faydalandık. Meraklısı ayrıntılar için bağlantısını verdiğimiz siteye göz atabilirler. 😉

2014 YILI GELİNLİK MODELLERİ

2014 Prenses gelinlik modeli: Bu gelinlikte göğüs kısımdaki kabarık tül ve danteller ön plana çıkmış ve eşi benzeri olmayan bir çizgiye sahip olan gelinlik ortama güzel bir esinti katar ve misafirleriniz gözlerini sizden alamaz.

prenses gelinlik modeli

2014 Taş işlemeli gelinlik modeli: Kullanılan kumaş, kaliteli taş ve muazzam işçilikle beraber çok hoş gürünen bu taşlı gelinlik sizin olabilir. Abartısız taşlar ve gelinlik modeliyle orantılanmış göze hitap eden herkesin rüyalarını süsleyen cinsten.

2014 taşlı gelinlik

2014 Özel gelinlik koleksiyonu: Modacıların uzun süren çalışmalarından birinin karşılığı olan bu gelinlik kendine has kesimleri ve dikkatleri üzerine çekecek bir alıcılığa sahip. Belli modacıların emeği boş çıkmamış alışık olduğumuz gelinlik modellerinden tamamen farklı olan bu gelinlik görenlerden tam not aldı.

2014 modacı gelinlik modeli

2014 Balık etek gelinlik modeli: Görenleri kendine hayran bırakan bu gelinlik ince, narin ve estetik duruşuyla ön plana çıkıyor. Kendinden epeyce bahsettirecek olan bu gelinliği diğerleriyle kıyaslamamak gerek çünkü itiraf ediyoruz diğerlerinden daha hoş ve şık görünüyor. Göğüs kısmındaki abartısız dantel ve etek kısmındaki göz alıcı dantel süslemeleriyle göz kamaştırıyor.

2014 balık etek gelinlik modeli

2014 Pronovias Gelinlik modeli: Sadeliğin yanında balık etek gelinliğin ne kadar önemli olduğunu bizlere gösteren bu gelinlik tüm Dünya’da kadınların gönüllerini şimdiden fet etmişe benziyor. Her kesimden bayanlara yakışır cisten olan bu gelinlik 2014 yılına damga vuracağa benziyor.

2014 pronovias gelinlik

Latest Comments
  1. Mars

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.