Nokia Lumia İncelemesi, Özellikler ve Fiyatı

Lumia Akıllı Telefonun Yeniçağı

Nokia Lumia 920, akıllı telefonlar arasında yepyeni bir çağı başlattı. Şıklık ile kaliteyi bünyesinde toplayan Nokia Lumia 920, elinizden düşmeyecekler arasına girmeyi başardı. Yeni teknoloji kullanımları ön planda olan telefon sade ama kışkırtıcı görüntüsüyle sizi ilgi odağı yapacak, sosyal ağlarda da sürekli aktif olmanız sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Nokia’nın güvenirliği ve sağlamlığı ile beklentilerin üstüne çıkmayı başarmış yeni akıllı telefonunuz Lumia.
Nokia Lumia 920, Pureview kamerası ilk göze çarpan özelliklerinden biridir. Bu teknoloji sayesinde az ışıklı ve hareketli ortamlarda çok net ve güzel görüntüler yakalama şansına sahiptir ve optik görüntü sabitleme sistemiyle mükemmel fotoğraf çekebilmektedir. Dokunmatik ekranın da HD+ özelliği bulunmaktadır. Bu sayede parlak, hızlı ve duyarlı dokunmatik ekranı sunmaktadır. Lumia, size telefonunuzu prize sahip olmadan da şarj olma imkânı sunmaktadır. Kablosuz şarj cihazının üzerinde tutmanız yeterlidir. Microsoft Office ve Outlook’un tam sürümleri ile sizlere istediğiniz belgeleri oluşturma imkânı sağlamaktadır. 8.7 megapiksel kamera, 4,5 inç ekranı öne çıkan teknik özellikleridir. Nokia Müzik, yeni servislerini sunmaktadır.
Nokia Lumia 920, yaşadığınız şehri veya gittiğiniz yerleri keşfetmenizi sağlamaktadır. Nokia Bilen Göz uygulaması ile kameranızın vizörüne bakarak şehrin sunduklarını telefonunuzda bulmaktasınız. Etrafınızı keşfederken keşfedilmenizi sağlayacak narinliği ve hırçınlığı kendi bünyesine toplamış telefonunuz, sizi satış noktalarında beklemektedir. Nokia Lumia 920 ile akıllı telefonun yeniçağını yakalayın.

Nokia lumia telefonun fiyatları satıldığı ortama göre değişilik göstermekte olup size kesin bir fiyat belirtemiyoruz ancak popüler e-ticaret sitelerinden fiyat sorgulaması yapmanız mümkündür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.