Rüyada Deniz Görmek

Son günlerin en çok sorulan sorularından biride rüyada deniz görmek. Rüyada deniz görmek genel olarak iyi şekilde anlamlandırılır. Ancak, rüyada deniz görmenin farklı şekileri ve farklı olayları olabiliyor. Rüyada deniz görmek, ulaşılmak istenenlere ulaşmak, arzuların gerçekleşmesi ve mutluluk verecek olayların olacağı anlamına gelebildiği gibi tehlikeli iş ilişkileri, devlet büyükleriyle yada devlet yönetiminde bulunan kişilerle iş ilişkisi kurulması anlamınıda taşımaktadır.

Tuvalet ihtiyacını denize yapmak, olumsuzluğa ve nimete gerektiği gibi davranılmadığı anlamına gelmektedir. Deniz suyu bulanıksa, kederli bir durumun oluşmak üzere olduğu düşünülür. Masmavi ve temiz bir deniz, insanın yaşamına anlam katacak şeylerin meydana geleceği anlamını taşımaktadır. Deniz suyundan alarak herhangi bir kaba koyan kişi olmak, mal biriktirdiğinize yada bolluk göreceğinize işarettir. Denizde yıkanan kişi, günahlarından arınarak feraha kavuşur. Denizde yüzen kişi sevmediği yada hoşnut olmadığı bir durumdan kurtulmak üzere olduğu, denizde boğulmaktan kurtulmaya çalışan kişi ise sevmediği kötü bir işten bunaldığı anlamına gelir.

ruyada-deniz-gormek

Denizde boğulmaktan son anda kurtulan kişi sorunlarından kısa süre sonra kurtulur. Denizde abdest aldığını gören yada herhangi bir kişinin denizde abdest almasıda hastalıklardan kurtulacağı anlamına gelmektedir. Denizin düm düz, dalgasız ve temiz olduğunu görmek, iş hayatına yada sosyal yaşamına adeletin geleceği anlamını taşımaktadır. Rüyada başka birinin denizden su içtiğini görmek o kişiyle mahkemelik olacağı anlamını taşıdığı söylenmektedir. Denizde yoğun dalgaların olması, havanın kararmasıda yalan, dolanın artacağı, adeletsizliğin çoğalacağına işarettir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.