Erkeğin Hoşlandığını Nasıl Anlarız?

Erkek kadın arasındaki ilişkilerde bayanların en çok sorun yaşadığı kısım erkeğin hoşlandığını anlama kısmıdır. Bir bayan erkekten ilgi bekliyorsa, hoşlanıyorsa yada onunla sevgili olmak istiyorsa onun hoşlanıp hoşlanmadığın merak eder. Erkeğin hoşlanığ hoşlanmadığınıda tavırlarıyla anlamaya çalışır. Hoşlanan erkeğin tavırları ise hemen hemen aynı olmaktadır.

Erkek İlgi Duyuyorsa..

Bir erkek hoşlanıyorsa, hoşlandığı bayanla sürekli iletişim halinde olmak ister. Bu telefonla, SMS, sosyal ağlar yada bulunduğu ortamlara sık sık giderek mümkün olabilmektedir. Eğer arkadaş ortamında iseniz diğer arkadaşlarından size daha farklı davranacak ve sizinle daha fazla konuşmak isteyecektir. Genellikle çekingen olmayan bir erkek kısa süre içinde aşkını itiraf etmek isteyecek ve hoşlandığını size söyleyecektir. Ancak, çekingen bir erkeğin hoşlandığını söylemesi daha çok zaman alacaktır. Çekingen olmasa bile size olan ilgisini söylemeyerek platonik bir aşka tutulmuş olabilir. Platonik aşk yaşayan ve bu aşkını hiçbir zaman açıklamayacak olan erkek, ilgisini çokta belli etmez. Ayrıca bu kişiyle yaşayacağınız ilişki pekte olumlu olmayacaktır.

erkegin-hoslandigini-nasil-anlariz

Erkeğin Hoşlanmasını Nasıl Sağlarız?

İlgi duyan, hoşlanan erkek hoşlandığı bayanı sürekli görmek, bulunduğu ortamlara gitmek ister. Giyimine, görünüşüne önem verir. Bazen ilgi ve alakayı yanlışta anlamak mümkün olabiliyor. Aynı mahalleden, arkadaş ortamından yada diğer çevrelerden tanıdığınız bir erkek sizinle iyi niyetinden dolayı konuşuyor olabilir. Hoşlanan bir erkeğin benzer tavırlarını sergiliyor olabilir. Ancak, bu hoşlandığı anlamına gelmez. Alımlı bir bayan bu ilgiyi aşka dönüştürebilir. Hoşlanmasını istediğiniz erkeğe sürekli kalbiniz boş olduğunu, ilişkide çok büyük beklentilerinizin olmadığını ve yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzu ancak kimseden teklif gelmediğini söylerseniz. Yada buna benzer konuşmalar yaparsanız ve karşınızdaki erkek ilgi duymuyorsa bile bu mümkünse artık ilgisini belli edecektir. Erkek hoşlanıyorsa ve sizden çekiniyorsa, ona bu fırsatı yaratarak hoşlandığını açıklamasını sağlamanız mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.