Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmenin farklı açılardan farklı anlamları bulunmaktadır. Rüyada sadece para görmek kısa süre içinde elinize para geçeceği anlamına gelmektedir. Rüyada bozuk para görmek kavga, dedikodu, birine istemediğiniz laflar söyleyebileceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada çok para görmek ve bu paraları saymakla bitirememek, bir işinizin bitmeyeceği ve işinizin rast gitmeyeceği anlamına geliyor. Rüyada görülen para gümüş ise hayırlı haber, güzel günlerin geleceği anlamı taşımaktadır.

Birinden para almak o kişiden can sıkıcı bir haber alacağına yada o kişiden kötü bir söz işiteceği anlamına gelmektedir. Rüyada tomarla para görmek yine hayırlı sayılabilecek işlerdendir. Tomarla para gören kişiyi mutlu günler beklemektedir. Rüyada görülecek para altın ise hastalık yada büyük sıkıntıların geleceğine işarettir. Rüyada para çaldırmak, başkalarının duymasını istemediğiniz bir işin duyulacağı anlamına gelmektedir. Rüyada sağ elinde para görmek, rızık geleceği anlamına gelirken, sol elde para görmek para çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada para bulmak, eski bir tanıdıkla görüşmek anlamına gelmektedir. Rüyada para kaybetmekte, bir yakının kaybolması anlamına geliyor. Rüyada para çalmak, darda olduğunuz ve bu durumdan kurtulmak üzere yanlışlar yapabileceğinizi göstermektedir. Rüyada parayı istem dışı harcamak zorunda kalmak sıkıntı ve endişeli zamanlar yaşayacağınz anlamına gelmektedir. Bilmediğiniz bir yerden para gelmesi beklemediğiniz bir anda büyük paralar kazanacağınız anlamına gelmektedir.Para basan kişiyi görmek yada para basmak, para ve şöhreye tapıldığı ve hırslı bir kişi olduğu anlamına gelmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.