Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kar görmenin birçok anlamı vardır. Öncelikle rüyada kar görülen mevsimin büyük önemi vardır. Kış aylarında yani mevsiminde kar görmek iyi anlamlar taşırken, yaz aylarında kar görmek hoş anlamlar içermemektedir. Yaz mevsiminde kar görmek işlerinin bozulacağı, hastalık geleceği, parasal anlamda sıkıntı çekmek, gelecekte yapılması planlanan durumların gerçekleşmemesi anlamına gelmektedir. Yaz aylarında rüyada kar görmek kötü anlamlara işaretken, kış ayların kar görmek iyi olarak düşünülür. Kış aylarında lapa lapa kar yağdığını görmek berekete, bolluğu ve mutluluğa işarettir.

Rüyada kış aylarında aniden yağan ve sizi sevince boğan karda yine sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Karlı bir ortamda yürümek yada yolun karlı olması ise başarının geleceği ve başarı yolunda ilerleyeceğiniz anlamına gelmektedir. Ateş ve karı bir arada görmeninde iki farklı anlamı olabilmektedir. Karla birlikte bulunan ateş sönmüyorsa, sorunlarınızı halletmek üzere görüşmeler yaptığınızı ve olumlu sonuçlar almak üzere olduğunuz anlamına gelmektedir. Kar üzerinde ateşin sönmesi yine sorunların hızlı bir şekilde yok olacağını ifade ederken. Karda ateşin hızla artması, sönüdürlmek istendiği halde devam etmeside sorunlarınızın devam edeceği, artacağı anlamını taşımaktadır. Karın mevsimsiz görünmesi işlerinizi bir sürede daha ertelemek zorunda kalacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada görülen karın miktarıda büyük önem taşımaktadır. Karın az miktarda yağdığını görmek ucuzluk ve bolluğa işarettir. Çok fazla kar yağması sonucu karın ulaşımı engellemesi zorluk, açlık ve sıkıntılı günlerin habercisidir. Çok fazla kar yağması ve bunun mutluluk getirmeside bolluk olarak nitelendirilebilir. Kar yağmış bir alanda uyumak hapise, istenmeyen bir durumda başkasının zoruyla kalmak yada katlanmak anlamına gelmektedir. Kar yağışının olduğu bir yerde başkalarıyla eğlenmek, kar topu oynamak o kişilerle hayırlı işlere gireceğiniz anlamını taşımaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.