Asansör Tabut Şakası

Geçtiğimiz günlerde asansör şakası tüm dünyada izlenme rekorları kırmıştı. Asansörde sonradan gelen hayalet şakazedeleri korkutuyor ve çığlık atmalarına sebep oluyordu. Bu hafta aynı şaka ekibinden yeni bir şaka denemesi geldi. Asansörde bu kez hayalet kız değil, tabut vardı. Asansör şakalarına her hafta yenilerini ekleyen Brezilya’lı ekip yine seyircileri gülmekten kırıp geçirdi. Şakaya mağruz kalanlar için korkunç anlar olsada, sosyal medyada da asansör şakası oldukça beğeni topladı.

Yeni Asansör Şakası

Herşeyden habersiz asansöre binen şakazedenin yanına elinde tabut bulunan ve sözde tabutu üst kata çıkaracak olan 2 kişi gelir. Tabutu şakazedenin yanına asansöre bırakır. Ardından çiçekleri almak üzere giden görevliler, şakazededen asansörü bekletmesini rica eder. Asansör görevliler binmeden hareket eder ve şakazede tabutla birlikte başbaşa yolculuk etmek zorunda kalır. Sözde asansör aniden durur ve tabutun kapağı açılır. Bununla birlikte içindeki ölüde dışarı sarkar. Şakazede çığlıklara boğuluyor. Ancak, asıl çığlıklar tabutun içindeki ölü hareket etmeye başlayınca yaşanır. Brezilya’da yapılan bu şaka gerçekten tüyler ürpertecek cinsten. İzlerken gülüyoruz ama yaşayanlar için gerçekten ürkütücü dakikalar olduğu ortada. Asansör şakasını sıkılmadan izleyeceğinize eminim. Ayrıca izlemeyenler için asansör şakasının geçtiğimiz günlerde yayınlanan hayaletli asansör şakasınıda ekliyorum.

Asansör Tabut Şakası İzle

Asansör Hayalet Şakası İzle

Hayaletli olanda ise durum hemen hemen aynı. Bu kez küçük bir kız hayalet kılığında ve asansör durup ışıklar söndüğünde aniden asansörde beliriyor. Hayalet kızın asansörde gözükmesiyle birlikte şakazedeler çığlık atıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.