Arda Turan Sinem Kobal Nişanlanıyor mu?

Galatasaray’da futbol oynadığı dönemde tanıştığı ve uzun süredir birlikte olduğu Sinem Kobal’la nişanlanacak olan Arda Turan, bir ayrı bir barışık ilişkinin sonunu mutlulukla sonuçlandırmak istiyor. Atletico Madrid takımına transfer olduktan sonra eskisi kadar sık görüşemeyen ve bu yüzden sık sık ilişkilerinde problemler çıkan Arda Turan ve Sineml Kobal nişanlanma kararı aldı.

4 yıllık birliktelikleri Arda Turan İspanya’ya transferinden sonra adeta kopma noktasına gelmişti. Birçok arkadaşlarının tekrar bir araya getirerek aşklarına kaldığı yerden devam eden ikili bu kez birlikteliklerini evlilikle süslemek üzere hazırlanıyor. Arda Turan ailesiyle birlikte Acıbadem’de oturan Sinem Kobalın evini ziyarete gitti. 20 kişilik Turan ailesi Kobal ailesine misafir oldu. Sinem Kobal’ı istemek üzere yaklaşık 20 kişiyle Kobal ailesinin evine giden Arda Turan’a Fatih Terim eşlik edemedi.

arda-turan-sinem-kobal-nisanlaniyor-mu

Atletico Madrid’te oynayan Arda Turan basının görüntü almasınada izin vermedi. Kız isteme faslı bittikten sonra hep birlikte dışarı eğlenmek üzere çıkan Turan ve Kobal ailesi Arda ve Sinel için bir araya geldi. Arda Turan ve Sinem Kobal nişanlanarak, yakın zamanda evlenmek üzere ilk adımı atmış oldular. Arda Turan ve Sinem Kobal nişanında bulunması beklenen Fatih Terim’in ise neden nişanda yer alamadığı bilinmezken, Arda Turan ve Sinem Kobal’ın mutlu olduğu ve ailelerin birbirleriyle kaynaştığı öğrenildi. Önümüzdeki günlerde Arda Turan ve Sinem Kobal nişanıyla ilgili ayrıntıların netlik kazanmasıyla sizleri bilgilendireceğiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.