Klima Fiyat İndirimi İle Sıcacık Ortamlarınız Olacak

 

Evimizde ve iş yerimizde kullanabileceğimiz klima modelleri farklılık göstermektedir. Amaca en uygun olacak modelleri üretmek için farklı tasarımlar yapan Arçelik, klima alanında çok başarılıdır. Her türlü teknolojik ürün alanında başarı göstermekte olan Arçelik, inverter klima alanında da başarılıdır. Arçelik klima fiyat aralığında olan ürünlerin fiyatlarının bütçeniz ile uyumlu olmasını istiyorsanız, bütçenize uygun klima almak istiyorsanız araştırma yapabilirsiniz. Arçelik web sitesi üzerinden klima fiyat hakkında en detaylı şekilde bilgiler edinebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz.

Klima Fiyat İndirimi İle Eviniz Serinlesin

Arçelik klima modellerinin teknik ve genel özelliklerinden bazıları şu şekildedir; Otomatik iç ünite kurutma fonksiyonu vardır, Jet Cool ( Hızlı Soğutma ) vardır bu özellik ile rahat edeceksiniz. Bio aktif karbon filtresi olan Arçelik inverter klima modelleri için belirlenen klima fiyat aralığında değişkenlik olabilir. Bu değişkenlik tamamen ürünün özellikleri ile ilgilidir. İnverter / split klima modellerinde uyku modu vardır, korozyona dayanıklı gold fin dış ünite vardır. Elektrik kesintilerinden sonra tekrar çalışma özelliği olan klima ile evinizin ısısı ve serinliği korunacaktır. Sağlıklı nem alma özelliği olan bu modelleri kullandığınızda bulunduğunuz ortamın nemi sağlıklı bir şekilde olacaktır. böylelikle nefes alma zorluğu çekmez, başınızda ağrıma olmaz. B Enerji Sınıfı-Soğutma, C Enerji Sınıfı-Isıtma, ses seviyesi – iç Ünite (dBA) 39, ses seviyesi – dış ünite (dBA) 55, heat pump ısıtma tipi özelliğine sahiptir.

Evinizde klima fiyatları aralığında bütçenize uygun olan modeli seçerek çok rahat edeceksiniz. Her zaman daha yaşanılası, daha sağlıklı ortamlarda bulanacaksınız. Ürünlere dair daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız http://www.arcelik.com.tr/klimalar-inverter-klima.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.