Isıtıcı Fiyatları İle Sularınız Sıcacık Olacak

Su, yaşantımızı sürdürebilmemiz için şart olanlar arasındadır. Bir insan açlığa dayanabilir yalnız susuzluğa dayanamaz. Bu farktan yola çıkarak bile suyun insan hayatındaki, yaşantımızdaki önemini çok daha iyi anlayabiliriz. Su yaşantımızı sürdürebilmemizi sağladığı gibi bir de daha temiz, daha ferah, daha huzurlu bir yaşam sürebilmemiz için gereklidir. suya duyulan ihtiyaçlar farklı alanlarda olabiliyor. Farklı alanlarda ihtiyaç duyduklarımızın başında sıcak su yer almaktadır. Arçelik ısıtıcı fiyatları alanındaki indirimli rakamları ile bizlerin sıcak su ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Bizlerin sıcak su ihtiyacını karşılamakta olan su ısıtıcı modellerini görmek için Arçelik mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Su Isıtıcı Kullanmanın Keyfini Arçelik İle Yaşayın

Mutfağımızda kullanabilmemiz için özel olarak tasarlanan ve üretimi yapılan kettle modelleri sayesinde sıcak su ihtiyacımız dakikalar içinde karşılanıyor. Ocak üzerinde bir kapta ısıttığımız, kaynattığımız sular bir hayli zaman alıyor. Mutfağımızda kullandığımız su ısıtıcı modeli sayesinde dakikalar içinde litrelerce suyu kaynatabilir, istediğimiz sıcaklığa getirebiliriz. Küçüklüğü, hafifliği, estetik görünümü ile herkesin beğenisini kazanan su ısıtıcı modellerinin genel ve teknik özelliklerinden bazıları şu şekildedir; 2400 W güç, gerilim; 220 – 240 V, 1 lt – 1.3 lt – 1.5 lt – 1.7 lt – 1.8 litreye kadar kapasitesi vardır. kireç filtresi vardır. renk olarak; beyaz, inox, krem, kırmızı – inox, inox – siyah olmak üzere çeşitlenir.

Arçelik su ısıtıcı modellerinde porselen olan modellerde vardır. ürünün kireç filtresi vardır. kordonsuz (kablo bağsız) kullanım vardır, rezistans tip gizlidir. Evinizde ya da iş yerinize kullanabileceğiniz su ısıtıcı modellerini uygun ısıtıcı fiyatları ile almak istiyorsanız http://www.arcelik.com.tr/kettle-su-isitici.html adresini ziyaret edebilirsiniz. bu adres üzerinden su ısıtıcı alışverişini yapabilme imkanınız da vardır.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.