Full Hd Televizyon Farkını Arçelik Tarafından Fark Edin

Küçük ev aletleri, beyaz eşyalar ve televizyonlar ve diğer ürünleri kullanırken, teknolojiden en son hali ile yararlanarak üretilen modelleri kullanın. Full hd özellikte olan televizyon kullanarak doğal görüntü kalitesine sahip filmler izleyebileceksiniz. Televizyon ekranından sizlere yansıyan görünümün olağanca canlı olmasını istiyorsanız full hd özelliği olan televizyon kullanmalısınız. Bu özelliğine sahip olan full hd televizyon ile evinizde daha çok zaman geçirmek istiyorsanız.

Hd Tv Özelliğine Sahip Olan Modeller

Hd tv özelliklerine sahip modellerin daha iyi yayına sahip olması, sizlere televizyon izlerken keyif vermesi için teknik ve genel özellikleri bakımından diğer modellerden ayrılıyor. İşte Arçelik hd tv modellerini diğer hd televizyonlardan ayıran özelliklerden bazıları; 1 scart girişi, av girişi, s- vhs girişi, kulaklık çıkışı, 1 ya da 2hdmı girişi, komponet girişi bulunur. Hdcp desteği, ats kanal arama, 100 kanal hafıza, swap özelliği vardır. Swap: bir önceki kanala tek tuşla geri dönüş için kullanılan, kumanda da yer alan tek tuştur. Programlanabilir açılma zamanlayıcısı, programlanabilir kapanma zamanlayıcısı vardır. bu da bir hd tv kullanıcısı olarak size kolaylık sağlayan özellikler arasındadır. Çocuk kilidi, kanal isimlendirme, teletext vardır. Vision art vardır, dijital renk geçişi geliştirme vardır, dijital combfilter vardır. Dijital parlaklık geçişi vardır.

Hızlı geçişlerde resim gürültüsünü azaltma özelliği vardır. Ön kayıtlı resim modları vardır. Stereo ses sistemi vardır. Srs tru surround vardır. Avl özelliği ile kanal geçişlerinde otomatik ses seviyesi ayarlama vardır. Kontrast ayarı dcr plus olan hd tv modelleri size rahatlık verecektir. Kullandığınız televizyonu sevdirecektir. Hd tv hakkında ayrıntılı bilgi için http://www.arcelik.com.tr/full-hd-televizyonlar-lcd-tv.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

etiket: hd televizyon

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.