Derin Dondurucu

Derin Dondurucu İle Donuk Gıda Yemekten Keyif Alacaksınız

Freezer iç aydınlatması olan derin dondurucu modellerinden sizin için uygun olanını kullanarak, turfanda meyve ve sebzeleri tüketebilirsiniz. Mevsiminde yetişen taze ve lezzetli gıdaları, bir başka mevsimde de tüketmek istiyorsanız dondurucu kullanabilirsiniz. Örneğin yaz meyvelerini kullanarak, kış mevsiminde tatlılar yapmak istiyorsanız derin dondurucu teknolojisinden yararlanabilirsiniz. derin dondurucu modelleri arasında sizler için uygun olanını bulmak, evinizde kullanmak, gıdalarınızın stoklamasını yapmak istiyorsanız Arçelik mağazalarını ziyaret edebilir ve Arçelik kalitesine sahip olan ürünlerden alabilirsiniz.

Dondurucu Kullanmanın Kolaylığını Mutfağınızda Yaşayın

Arçelik kalitesine güvenerek alacağınız derin dondurucu modellerinin teknik ve genel özelliklerinden bazıları şu şekildedir; freezer iç aydınlatması vardır, kabin ve ürün rengi beyazdır. Kilidi vardır. hijyen özelliği olarak da antibakteriyel conta kullanılmıştır. Derin dondurucu modellerinin ölçülerinde farklılıklar vardır. Bu ölçülerin yükseklik, derinlik ve genişlik uzunlukları modelden modele değişmektedir.  Almayı düşündüğünüz Arçelik derin dondurucu modellerinin teknik özellikleri ise şu şekildedir; enerji sınıfı A +++, soğutucu gaz R600a, İklim sınıfı SN-T, mekanik kontrol sistemi vardır, enerji sarfiyatı – günlük (kWh / 24 saat) 0,463’tür (bu sarfiyat modeller arasında değişim gösterebilir), dondurma kapasitesi (kg / 24 saat) 15, sıcaklık yükselme süresi (saat) 67, ses seviyesi (dBA) 38’dir. Kullanacağınız derin dondurucu modellerinin teknik özellikleri gıdalarınızı en iyi şekilde korumanız, dondurmanız ve tazeliğini ilk günkü gibi saklaması için düşünülere hazırlanmıştır. Arçelik derin dondurucu modellerinin tipi genellikle yatay derin dondurucu şeklindedir.

Evinizde ve hatta iş yerinizde bu tip dondurucuları rahatlıkla kullanarak, donuk gıda tüketebilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. derin dondurucu fiyatları hakkında bilgiler edinmek ve Arçelik dondurucu modellerinin görselleri görmek için http://www.arcelik.com.tr/buzdolabi-ve-derin-dondurucular-buzdolaplari.html adresini ziyaret edebilirsiniz. seçiminizi yapabilirsiniz.

Etiket: Arçelik derin dondurucu

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.